Pożegnanie z nieśmiałością 85 skutecznych metod aby zdobyć pewność siebie

Tłumaczenie: Barbara Grabska-Siwek
Wydawnictwo: G+J
Goodbye to Shy: 85 Shybusters That Work!
poradniki

Jesteś nieśmiały? Stresujesz się przyjęciem towarzyskim, kontaktami z ludźmi, pracą, randką? A może w ogóle boisz się życia? Poradnik Leil Lowndes "Pożegnanie z nieśmiałością" sprawi, że wkrótce będziesz swobodnie rozmawiać. Zdobędziesz nowych przyjaciół i miłość, na jaką zasługujesz. Zyskasz pewność siebie, by mieć to, czego pragniesz. A przede wszystkim przestaniesz się bać.

| 2011-03-27
Przeczytana: 2009 rok

Książka bardzo dobra. Przedstawia wiele technik radzenia sobie z nieśmiałością, opisuje problemy, nazywa pewne rzeczy po imieniu. Jednak jak każdy poradnik jest tylko wskazówką, pokazaniem kierunku. To od nas zależy czy nim podążymy, czy zechcemy coś zmienić. Ja nie podołałem (wtedy gdy czytałem) temu wyzwaniu... może kiedyś.

Małgosia | 2012-02-23
Na półkach: Przeczytane, 2012, Posiadam
Przeczytana: 09 lutego 2012

Bardzo pomocna książka w walce z nieśmiałością. Poza praktycznymi radami dla nieśmiałych są też wskazówki dla najbliższych nieśmiałych.Czasami trudno zrozumieć dziwne zachowania nieśmiałych, a ta książka pokazuje skąd te problemy i zachowania się biorą. Nieśmiałość może być straszną chorobą. Dobrze, że są takie książki, które pozwalają pomóc nieśmiałym.

Barbara | 2015-08-30
Omnikoron | 2015-07-05