Jaki naprawdę jest twój umysł

Wydawnictwo: KE Liber
hobby

Ian Livingstone, współzałożyciel Games Workshop i twórca wielu znanych gier komputerowych połączył siły z Jamie Thompson, aby przygotować tę unikalną książkę pełną łamigłówek pozwalających na ćwiczenie intelektu. Ta ostatnio niezwykle modna rozrywka bardzo wciąga i dostarcza mnóstwa zabawy, a także usprawnia funkcjonowanie twojego mózgu!Znajdź drogę w labiryncie podchwytliwych zagadek matematycznych i logicznych oraz zadań testujących pamięć. Sprawdź zdolności swojego umysłu. Rozwiązując kolejne łamigłówki, będziesz gromadził punkty, dzięki którym na końcu drogi dowiesz się, jak wiele masz oleju w głowie

Calmika | 2017-12-29
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać