Wirujący sztylet hiszpańskiej kusicielki

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
opowiadanie
Agnieszka

"Wirujący sztylet hiszpańskiej kusicielki" to opowiadanie (kryminał), którego główny bohater, inspektor Franco Fog, znany z powieści „Zemsta kobiet”, ma za zadanie rozwiązać zagadkę dotyczącą śmierci pewnego przedsiębiorcy budowlanego. Kiedy sprawa zostaje niemal rozwiązana, pan inspektor musi stawić czoła tajemniczej Hiszpance, która z równą precyzją posługuje się nożem, jak i czarami. Czym...

"Wirujący sztylet hiszpańskiej kusicielki"
to opowiadanie (kryminał), którego główny bohater, inspektor Franco Fog, znany z powieści „Zemsta kobiet”, ma za zadanie rozwiązać zagadkę dotyczącą śmierci pewnego przedsiębiorcy budowlanego. Kiedy sprawa zostaje niemal rozwiązana, pan inspektor musi stawić czoła tajemniczej Hiszpance, która z równą precyzją posługuje się nożem, jak i czarami. Czym skończy się dla Franco Foga spotkanie z nieznajomą dziewczyną, niech przekona się sam Czytelnik.

źródło opisu: http://www.brzostowski.org/books

źródło okładki: http://www.brzostowski.org/books

Anna | 2019-03-15
Przeczytana: 03 marca 2019

W życiu niektórych osób lubiących ekstremalne doznania, zdarzają się chwile, kiedy nie wiedzą, gdzie będą jutro i w jaki sposób tam trafią. W takiej właśnie sytuacji znalazł się pan inspektor Franco Fog, który pewnego ranka budzi się w nie swoim mieszkaniu u boku kuszącej brunetki. Policjant znany ze swoich podbojów miłosnych, tylko przez moment wydaje się być lekko zmieszany. W końcu nie zawsze można przywitać dzień ze zjawiskowo piękną kobietą, która nie dość, że poczęstuje cię twoim ulubionym trunkiem to jeszcze z troską opatrzy ci ranę za uchem. Skąd to zadrapanie? A czy to ważne, skoro twoją pielęgniarką zostaje właścicielka zniewalających perfum, których zapach będzie ci towarzyszył przez kilka najbliższych godzin?! Policjant nie będzie miał czasu ani rozmyślać o swojej aktualnej sytuacji ani tym bardziej pławić się w ramionach uroczej Cyganki. Fog jest, bowiem wezwany do Komendy Głównej, gdzie zostaje mu przydzielona sprawa Aleksandra Bogdanowicza, który właśnie oznajmił...

Logrod_D Wakowski | 2018-10-19
Przeczytana: 19 października 2018

Doskonale się czyta, czuć tu wyraźne nuty humoru "Pozytywnie nieobliczalnych" i absurd "Słodkiej bomby Silly" - jednym słowem, Brzostowski pozostaje w formie. Sprawnie zawiązana intryga, wyraziste postaci i doskonała puenta.

AniaProszka | 2018-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2018

Znakomita, napisana ze specyficznym humorem. Doskonale odpręża :). Sama intryga - znakomicie opisana.

Lady_Ivonna | 2018-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2018

Książkę określiłabym słowem - inna :). Nie każdemu zapewne przypadnie do gustu humor autora - mi akurat znakomicie odpowiada. Podobnie, jak "Zemstę kobiet" czytało mi się z dużą przyjemnością :)