Witraż. 15 projektów: od świecznika do lampy

Wydawnictwo: Arkady
Stained glass
witraż
rękodzieło

Kurs wykonywania witraży: zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć o materiałach i technikach, pomocne rady i inspirujące przykłady. zdjęcia pokazują, jak krok po kroku realizować prace i odsłaniają szczegóły technik witrażowych. Książka zawiera 15 projektów o różnych stopniach trudności łącznie z łatwymi pracami dla początkujących, m.in. okien witrażowych, świeczników, ram do luster i obrazów, łączonych za pomocą różnych technik.

JonSoha | 2012-12-02
kkaattii | 2012-01-19