Trzydziestka

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

W przeciwieństwie do wiekszości ludzi Matt Beckford nie obawia się trzydziestych urodzin. Po dwudziestce w jego życiu zapanował chaos, lecz teraz wszystko wskazuje na to, że jego sytuacja zawodowa, finansowa i uczuciowa wreszcie się ustabilizowała. Po rozstaniu z dziewczyną uświadamia sobie, że życie potoczyło się inaczej, niż to sobie wyobrażał. Postanawia więc na pewien czas przeprowadzić się do rodziców. Parę godzin pobytu w domu wystarcza, by wpadł w przygnębienie, gdyż rodzice traktują go jak dziecko. Pozostaje mu odnowienie kontaktów z dawnymi przyjaciółmi ze szkoły. Czasu jednak nie da się cofnąć juz nic nie jest tak proste jak dawniej.

Kabulek | 2013-05-06
Przeczytana: 06 maja 2013