Był sobie Gdańsk. Dzielnice - Od Oruni po Siedlce

Okładka książki Był sobie Gdańsk. Dzielnice - Od Oruni po Siedlce Grzegorz Fortuna, Donald Tusk
Okładka książki Był sobie Gdańsk. Dzielnice - Od Oruni po Siedlce
Grzegorz FortunaDonald Tusk Wydawnictwo: Millenium Media Seria: Był sobie Gdańsk albumy
albumy
Był sobie Gdańsk
Millenium Media
2005-01-01
2005-01-01
Gdańsk historia fotografia

Okładka książki Wybór Anne Applebaum, Donald Tusk
Wybór Anne Applebaum, Don...
Okładka książki Był sobie Gdańsk Wojciech Duda, Grzegorz Fortuna, Donald Tusk
Był sobie Gdańsk Wojciech Duda, Grze...

Album może niezbyt obszerny a obejmuje spory kawałek Gdańska co skutkuje tym iż czuje się niedosyt po obejrzeniu całego. Mojej ukochanej Oruni poświęcono mało miejsca - co pewnie wiązało się z dostępem do materiałów-więcej za to zdjęć z Siedlec i okolic Zaroślaka (Gdańszczanie wiedzą). Ale co tam- to o Oruni mej (m.in.)i dla mnie to arcydzieło. Daję 10 i polecam. Wspaniale cofnąć się w czasie i popatrzeć jak to dawniej się żyło.

• Półka w domowej meblościance
  • Własne do przeczytania