Jednostki elitarne II wojny światowej

Wydawnictwo: Muza

Szczegółowa charakterystyka słynnych elitarnych jednostek, takich jak 101. Dywizja Powietrznodesantowa, UDT (Underwater Demolition Team), SAS, komandosi jednostki Brandenburg, francuska Legia Cudzoziemska, pułk Normandie-Niemen i wiele, wiele innych.a Ponad 120 kolorowych i czarno-białych zdjęć, grafik i map ilustrujących działania jednostek elitarnych.a Źródło wiedzy dla zainteresowanych II wojną światową i entuzjastów sił specjalnych.

źródło opisu: opis z okładki

Radosław Korzeński | 2016-07-28

Książka zgadza się z jej tytułem. Mocną stroną są na pewno liczne fotografie. Mnie również cieszy mała, ale zawsze, wzmianka o Polakach walczących w bitwie o Anglię.

Konrad | 2017-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2017