Ogród marzeń. Barwna książka o zakładaniu pięknych ogrodów

Wydawnictwo: Arkady
The Complete Book of Gardering
978-83-213-3932-0
ogród, architektura, krajobraz, rośliny,
poradniki

Bezcenny poradnik dla każdego amatora ogrodnictwa. Składa się z czterech części: pierwsza przedstawia podstawy ogrodnictwa uczy, jak wysiewać nasiona, jak sobie radzić z chorobami roślin, jak ciąć drzewa i krzewy, jak pielęgnować trawniki itp., druga poświęcona jest hodowli roślin w pojemnikach. Trzecia omawiająca typy ogrodów, pokazuje m.in., jak stworzyć schronienie dla zwierząt, jak założyć ogród wodny lub skalny. Ostatni rozdział to katalog kwiatów od lśniących fuksji do hiacyntów o kłosokształtnych kwiatostanach.

Andariel | 2014-07-08
Pistacia | 2012-06-30