Draw

Cykl: Gentry Boys (tom 1)
1500641936
angielski
Magdalena

“All my life I’d always known what the Gentry boys were. A set of fraternal triplets born to a depraved family, they were rough, sexy and wild as wolves." Saylor... I don’t even know if love is real. After running from the bastard who brutalized me, I limped back to Arizona, choosing a vibrant college town in the hopes of starting over. I never expected to find him there. Cord Gentry. He...

Saylor...
Cord Gentry.
He and his brothers were tough, lusty forces of nature I’d known since childhood. Years ago, Cord seduced me as a sick game. I’ve hated him ever since. Now here he is again, a man who beats other men bloody for money.
Cord has always been heartless, dangerous, not to be trusted.
And I want him so much I can’t think.

Cord...
They called us ‘those white trash Gentry boys’ until we believed that’s what we were. Our people squatted at the edge of a hellhole prison town for generations. The childhood we endured was the stuff of nightmares. I’d learned early on that my brothers, Chase and Creed, were the only people on earth worth my time.
They all told us we were bad, that we’d always be bad.
The horrors of the past have scarred my soul.
But now I need to be better.
For her.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/22664893-draw

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/22664893-draw

Katarzyna | 2015-10-23
Przeczytana: 23 października 2015

Miła, przyjemna, choć główna bohaterka nieco irytująca;) Zaciekawiła mnie postać Creed'a, więc nie mogę się doczekać, gdy zapoznam się z jego historią.:)

Ranech | 2015-11-01
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2015, Not mine
Przeczytana: 22 października 2015

Pierwsza część z serii "Gentry Boys". Bohaterami tego tomu są Saylor i Cord, którzy spotykają się po wielu latach ponownie. Saylor nienawidzi Corda za to jak ją potraktował w przeszłości, a Cord ma wyrzuty sumienia :)

Bardzo lekka i miła historia, nasączona pożądaniem. Specjalnie nie zaskakuje, jesteśmy w stanie przewidzieć ciąg dalszy historii, ale tym razem mi to nie przeszkadzało.

Każda część poświęcona jest jednemu z braci Gentry, a ostatnia ich kuzynowi Deckowi. Najbardziej nie mogę doczekać się historii Creeda, jest coś interesującego w tym bracie, ta jego ciemność i tajemniczość...

Seria "Gentry Boys":
1. Draw (Cord)
2. Risk (Creed)
3. Game (Chase)
4. Fall (Deck)

magpie101 | 2015-10-19
Przeczytana: 19 października 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Przez pierwsza polowe ksiazki marzylam aby jak najszybciej ja skonczyc, pozniej juz bylo troche lepiej, jednak mimo wszystko czegos mi w historii Saylor i Corda brakowalo. Saylor na poczatki zrazila mnie do siebie, poniewaz Cord i jego bracia zrobili jej wiele lat temu krzywde, a ona jak tylko ponownie spotkala Corda od razu wskoczyla mu do lozka i szybko wyznawala milosc.
Na korzysc tej ksiazki przemawia silna wiez miedzy bracmi - trojaczkami jaka byla pokazana przez autorke.
Ksiazka na jeden wieczor, ktorej szybko zapomne.

mania_kch | 2015-11-09
Na półkach: Przeczytane, 2015

Nie do końca przekonała mnie ta historia do siebie. Chyba przez zbyt infantylne zachowania głównych bohaterów, płytkie dialogi i mało wciągającą fabułę. Na plus zasługuje fajnie opisana relacja między braćmi i ogólnie ich historia.

książek: 2096
bookish | 2015-10-23
Przeczytana: 23 października 2015

w mojej opinii opis tej książki zapowiada coś specjalnego, że chce się czegoś więcej jednak w moim odczuciu treść tego nie oddaje. fakt jest jakaś fabuła z mrocznymi zakamarkami dusz głównych bohaterów, że w połączeniu to daje efekt, ale niezadowalający. podobał mi się główny bohater i jego bracia i chciałabym, aby autorka rozwinęła bardziej ich wątek(wątki) ponieważ są całkiem ciekawymi postaciami.

Magdalena | 2015-03-20
Przeczytana: 20 marca 2015

Pierwsza książka z cyklu.
Jest to historia dwojga ludzi którzy spotykają się po latach.
Ona uciekła od faceta, który ją bił. On ją niespodziewanie dla mniej ratuje. Dawna nienawiść do Corda zmienia się w ogromne uczycie, które zaskakuje ich oboje.
Czy dadzą sobie redę mimo ich przeszłości?
Polecam

k_a_s_i_a | 2015-10-27
Przeczytana: 27 października 2015

Książka ciekawa. Wciąga i zaskakuje w niektórych momentach. Relacja między braćmi - zachwycająca. Mimo i mieli ciężkie dzieciństwo radzą sobie jak najlepiej potrafią. Choć czasem dopadają ich demony przeszłości. Nie mogę doczekać się kolejnej części.
Jedyny minus książki to to, że Say za szybko wybaczyła C. Przez to troszkę jej postać z początku mnie denerwowała.

brawurkadg | 2015-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2015

"Zawsze wiedziałam jacy są bracia Gentry. Trojaczki urodzone w zdeprawowanej rodzinie, byli nieuprzejmi, seksowni i dzicy jak wilki.”

Saylor
Nie wiem czy miłość istnieje. Po ucieczce od bydlaka, który mnie bił, wróciłam do Arizony, wybierając tętniące życiem miasteczko studenckie mając nadzieję, że zacznę odnowa. Nie spodziewałam się znaleźć tu jego.
Corda Gentry.
On i jego bracia byli silni, pełni życia i znałam ich od dzieciństwa. Parę lat temu Cord uwiódł mnie w ramach chorego zakładu. Od tego czasu go nienawidzę.
Teraz znowu jest tutaj, facet, który bije się dla pieniędzy.
Cord zawsze był nieczuły, niebezpieczny i niegodny zaufania.
I pragnę go tak bardzo, że aż nie mogę myśleć.

Cord
Nazywali nas białymi śmieciami - Chłopakami Gentry, dopóki w to nie uwierzyliśmy. Nasi ludzie mieszkali na obrzeżach miasta gdzie znajdowało się więzienie. Dzieciństwo, którego doświadczyliśmy było pełne koszmarów. Szybko nauczyłem się, że moi bracia, Chase i Creed, byli jedynymi ludźmi...

Anna Biel | 2017-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2017

Bardzo przyjemna książeczka. Jest miłość i takie tam pokonywanie trudności. Jednak najpiękniejsza jest tam relacja między trójką braci. Wychowując się w trudnym środowisku cały czas siebie wspierali. W książkach szuka wielu rzeczy między innymi nadziei. Tu ją znalazłam.

-MarynaLinchuk- | 2018-12-15