Beauty's Release

Cykl: Śpiąca Królewna (tom 3)
Wydawnictwo: Time Warner Books
Beauty's Release
angielski
YumeNoJoou

Beauty has learned her lessons well. There are no pleasures that she hasn't given, no delights she hasn't known - but there can be no freedom for her if it means she must deny her body the joy it expects, the excitement it so desperately craves. Now, as our story nears its end, Beauty meets the Prince of her dreams - the one man whose touch can release the torrential passions locked within her. And, as with the best of fairy tales, they are destined to live ecstatically ever after.

Beauty's Release: her climactic adventure.

źródło opisu: http://www.jacketflap.com/time-warner-book-group-publisher-8888

źródło okładki: http://www.jacketflap.com/time-warner-book-group-publisher-8888

EmaxDomina | 2016-12-06
Przeczytana: listopad 2016

Z każdym kolejnym akapitem miałam wrażenie, że zanurzam się w odmęty szamba. Przeczytałam już w życiu różne rzeczy i różne świństwa, ale takiego hołdu złożonego wszelkiego rodzaju perwersjom jeszcze nie miałam w rękach. Obrzydliwe, bez polotu - dla miłośników brutalnej dominacji w seksie.

Dagmara Łuczkiewicz | 2016-09-25
Na półkach: Przeczytane, E-booki
Przeczytana: 23 września 2016

Trochę się zawiodłam :( Dwie poprzednie części były mocne, odkrywcze i takie pełne napięcia. Ostatnia strasznie przerysowana, łagodna wręcz w porównaniu z poprzednimi. Taka bajkowa ta część. Podobał mi się początek, bo był jeszcze ciekawy, środek nudny jak Grey :) No zakończenia się nie spodziewałam i fajne słowa na końcu sprawiły, że daje gwiazdkę więcej :) Gdy podobają Ci się dwie części poprzednie to koniecznie przeczytaj trzecią ale nie oczekuj fajerwerków.

marKiza | 2016-07-29

W sprawie "Trylogii Śpiącej Królewny" powiedziałam już swoje "A" i "B". Przyszedł czas, żeby powiedzieć "C". Bardzo chciałam, żeby to było "wysokie Ce". Ale - niestety - takim nie jest!
W porównaniu z pozostałymi częściami - nieudana. Chyba, że od początku celem autorki było całkowite wypaczenie erotyczne i bezdenne wynaturzenie głównej bohaterki. Jeśli tak - to brawo - cel został osiągnięty. Biedna Różyczka nie robi już nic innego ino tęskni za bólem, Panami (a tutaj głównie Panami, bo wylądowała w haremie) i byciem jeszcze bardziej poniżoną. Każda próba wyprowadzenia jej z owego stanu staje się dla niej prawdziwym cierpieniem! I taką ją zostawiamy - zanurzoną w głębokiej studni sado-masochizmu, z której wyjścia już nawet nie pragnie znaleźć! Zdecydowanie najgorzej napisana - zupełnie o niczym.. Autorka nawet nie usiłuje nam zarysować porządnie bohaterów. Jakby jej również mózg zalała jedynie potrzeba "więcej scen"!!! A nie są to sceny ani dobrze napisane, ani smacznie...

Anksunamun | 2016-07-01
Przeczytana: maj 2014

Czysta pornografia osadzona w plastycznej fabule. Może szokować, zniesmaczać, dziwić czy obrzydzać, ale w końcu sex to jedna z tych rzeczy, które najbardziej przyciągają uwagę, toteż powieść jest równie wciągająca jak poprzednie.

książek: 2032
Ewitka | 2015-12-14
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, 2015, Erotyk
Przeczytana: 11 maja 2015

Sama nie wiem, jakim cudem wytrwałam i sięgnęłam po kolejną część, chyba z czystej ciekawości, co autorka jest w stanie jeszcze w tym temacie wymyślić. No i wymyśliła, bo pobyt w pałacu sułtana to coś innego, nowego, czym Różyczka się zafascynowała. I choć nadal poniżenie i dominacja są na jak najwyższym poziomie, to zabawki w tym celu wykorzystywane są bardzo intrygujące ;-) No i widać, że Różyczka to polubiła :-) Dlatego też, jak przyjdzie pomoc i zabierze z pałacu Różyczkę i jej dwóch niewolników, będzie strasznie nieszczęśliwa, a jeszcze bardziej, kiedy się okaże, że odsyłają ją do domu...
Jeden z niewolników, obiekt zainteresowania Różyczki odkrywa w sobie skłonności do dominacji, które wykorzystuje już w haremie sułtana, a potem na statku w drodze powrotnej, niestety po powrocie do wioski ląduje w stajni, gdzie musi nauczyć się pokory. Ludzki koniki, chyba największa perwersja tej książki, którą wykorzystała również Molly Weatherfield w Historii Carry. O ile tu w scenerii...

arrow18 | 2015-09-28
Przeczytana: 28 września 2015

Zdecydowanie najgorsza ze wszystkich części. O ile w pierwszym tomie była jakaś akcja, to tutaj nie ma jej praktycznie wcale. Nuda.Nuda.Nuda. Aczkolwiek zdziwiłam się zmianą zachowania Różyczki. Na początku płacz, chęć ucieczki, a pod koniec również były łzy -tyle tylko ,że z rozpaczy ,że wraca do domu i nikt nie będzie jej już poniżał, bił i gwałcił. Zakończenie tej historii można nazwać swoistym happy endem. Jeśli ktoś ma zamiar zacząć czytać tą trylogię , to niech sobie daruje. :)

niepoCzytalna | 2015-07-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kupione, Nowe, 2015
Przeczytana: 01 lipca 2015

Jak poprzednie - edytorsko koszmarnie, treściowo przewidywalnie. Zwłaszcza zakończenie, ale pod koniec.

Annie_28 | 2015-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2015

Opowieści o zabarwieniu erotycznym stały się coraz popularniejsze, gdy literacki świat podbiło "50 twarzy Greya". Każda z tych powieści powielała wiele schematów i chwytów używanych przez E.L.James. "Wyzwolenie Śpiącej Królewny" należy do tych książek erotycznych, które pojawiły się na długo przed jednowątkowym romansidłem bez przesłania. Anne Rice pozbyła się także wszelkich powtórzeń i widocznych inspiracji innymi dziełami. Jej opowieść o młodej kobiecie, poznającej tajniki BDSM, jest oryginalna - autorka tworzy własną wizję świata i nie przejmuje się negatywnymi opiniami innych.

Historia Różyczki jest niezwykle kontrowersyjną opowieścią. "Wyzwolenie Śpiącej Królewny", podobnie jak dwa poprzednie tomy trylogii, obfituje w perwersyjne sceny seksu i poniżenia. Autorka prezentuje w ten przewrotny sposób ideę niewolnictwa, wyznając na kartach książki, że krainą, która wydaje się być zupełnie fikcyjna, jest tak naprawdę Europa. To proste, bezpośrednie stwierdzenie pojawiające się na...

hahahayybicz | 2015-02-10

Ogólnie podobała mi się, momentami okrutna. Przeczyta ją osoba której nie obrzydza, drażni itp. BDSM oraz homoseksualizm, w przeciwnym razie wysiądziecie przy pierwszym tomie. To bardzo osobliwy erotyk, ma bardzo oryginalną fabułę i jest wciągająca wciągająca.

Anna | 2015-01-15
Przeczytana: 2015 rok

cd. podobna do pierwszej i drugiej części
PLUS taki sam jak dla Tomu 1 i 2 Książkę pomimo tego całego przesadnego erotyzmu czyta się dobrze jest lekka.. nic więcej nie da sią powiedzieć ;-)