Cztery kroki do miłości

Okładka książki Cztery kroki do miłości Zbigniew Paweł Maciejewski
Okładka książki Cztery kroki do miłości
Zbigniew Paweł Maciejewski Wydawnictwo: Natan poradniki
poradniki
Natan
2010-10-25
2010-10-25
9788393201037

Na półkach: , , , , , ,

Rewelacyjna książeczka, genialna w swej prostocie. Stawia do pionu każdego katolika. Założeniem było dotarcie do młodzieży przed bierzmowaniem. Ale śmiało mogę stwierdzić że stawia do pionu też dorosłych. Dla mnie bardzo ważna, dzięki niej uporządkowałam swoją wiarę, odpowiadając na proste pytania musiałam się określić jaki jest mój stosunek do Boga. Śmiało mogę powiedzieć że to książeczka która zmieniła moje życie. I oczywiście zostałam fanką autora. Zazdroszczę Winnicy takiego proboszcza. Polecam szczerze i gorąco bo warto.

Ciekawa książeczka, która pomaga i zachęca do bliższego zapoznania się z Bogiem i z Jego słowem. Polecam książkę każdemu, kto zgubił albo nie odnalazł jeszcze drogi do Boga.

Polecam! Kupiłam książkę dla córki - nastolatki. Przeczytałyśmy obie i kilka koleżanek córki. Ciężko teraz namówić młodzież do czytania więc uważam, że taka rekomendacja jest najlepsza. Jest to jedna z pozycji autora na naszej półce.

• Chrześcijaństwo
  • Psychologia
  • Chętnie przeczytam jeszcze raz
  • Poradniki
  • Czytane wielokrotnie
  • Wyjątkowe

Dodaj cytat z książki Cztery kroki do miłości