Undeniable: Evolution and the Science of Creation

Undeniable: Evolution and the Science of Creation
St. Martin's Press
2014-11-04
2014-11-04
ewolucjonizm kreacjonizm nauka biologia astronomia

Okładka książki The Penguin Book of Outer Space Exploration John M. Logsdon, Bill Nye
The Penguin Bo... John M. Logsdon, Bi...

Człowiek legenda, chociaż niekoniecznie u nas. Chciałem sprawdzić co też ten pan ma do powiedzenia i nie zawiodłem się. Lubię książki, które potrafią zmienić mój punkt widzenia. Choćby trochę. Ta pozycja zdecydowanie do takich należy. Ale do tego trzeba mieć otwarty umysł.

Tych, którzy uważają tylko jedną książkę za głoszącą prawdę. I którzy uważają, że ludzie i małpy nie mają wspólnego przodka. Nie przekona. Zresztą oni mają rację. Ja też chcę wierzyć, że nie mam wspólnego przodka, z tymi właśnie ludźmi.

Polecam. Miło się czyta. Chociaż często z autora wychodzi showman, to nie przeszkadza to zbytnio.

Dodaj cytat z książki Undeniable: Evolution and the Science of Creation