Zapomnij ze mną. Tom 1

Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 4.1) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Fall with Me
HouseOfReaders

Powieść z cyklu rozpoczętego fenomenem wydawniczym ZACZEKAJ na mnie. Ile razy pierwsza miłość może dać drugą szansę? Roxy pracuje w barze, choć ma duszę artystki. Zawsze marzyła, by tylko malować. I marzyła o Reesie, chłopaku z sąsiedztwa, w którym zakochała się w liceum. Rok temu spotkali się znowu i… Roxy nie chce pamiętać o tamtej nocy. O tamtej nocy nie chce pamiętać też Reece. Ale szuka...

Powieść z cyklu rozpoczętego fenomenem wydawniczym ZACZEKAJ na mnie.
Ile razy pierwsza miłość może dać drugą szansę?
O tamtej nocy nie chce pamiętać też Reece. Ale szuka każdej okazji, by powrócić w życie Roxy. Może wreszcie będą mogli być szczęśliwi.
Jeśli ich przyszłości nie przekreśli przeszłość. Jeśli zdołają przezwyciężyć wstyd i poczucie winy, dawną tragedię i nową groźbę…

JENNIFER ARMENTROUT, znana pisarka, przyjęła pseudonim J. LYNN dla gatunku New Adult. To powieści o wchodzących w dorosłe życie młodych ludziach (18–25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości wzruszającej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.
ZACZEKAJ na mnie to najpopularniejsza powieść gatunku 2013 i numer 1 ,,New York Timesa”. Popularność kolejnych bestsellerów: ZAUFAJ mi, BĄDŹ ze mną i ZOSTAŃ ze mną, sprawiła, że autorka zdecydowała się pisać dalej Dla Młodych Dorosłych pod prawdziwym nazwiskiem. W ZAPOMNIJ ze mną powracają nasze ulubione postacie z poprzednich powieści.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Opinie czytelników (2023)
książek: 1943
Książniczka | 2015-05-07

Kolejny tom serii - i następni bohaterowie wysuwają się na pierwszy plan. Tym razem - Roxy i Reece, których pobieżnie poznaliśmy w poprzedniej części.

Mamy tu wszystko, czego można było się spodziewać: miłość trwająca od lat, tajemnica z przeszłości, obecne problemy i nieporozumienia, trochę erotyki... Jest przyjemnie, lekko i odrobinę melancholijnie. A jednak czuję niedosyt - mam wrażenie, że autorka tym razem potraktowała swoich bohaterów trochę po macoszemu, ich postaci odmalowała po łebkach. Reece i Roxy są zbyt mało wyraziści i trochę niedookreśleni. Czytając, nie miałam ich wyraźnego obrazu przed oczami, często wydawali mi się mdli i papierowi...

Może w drugiej części będzie lepiej - zobaczymy...

książek: 1912
Aniutka90 | 2015-05-02
Przeczytana: 02 maja 2015

Cudna książeczka! Wszystko mi się podobało, humor, bohaterowie - wszystko! Muszę nadrobić tylko poprzednie części. Bardzo podobna seria do Abby Glines czy Naznaczeni mężczyźni.
A Recce, ach....

AngelFire | 2015-05-09
Na półkach: Przeczytane, New Adult, Romanse, 2015
Przeczytana: 09 maja 2015

Kolejny mężczyzna,który z łatwością dostałby się do drużyny Ciach.

Roxy pracuje w barze u Mony.Jest też bliską przyjaciółką Calli.
Od lat też jest zakochana w Reece.
Pewnego dnia spotyka się z nim kompletnie pijanym.Nie dochodzi wtedy do niczego ekscytującego.
On jednak pamięta to inaczej.Myśli,że tamtą noc spędził w łóżku z Roxy.Nie daje mu to spokoju.Chce pamiętać ten moment połączenia.Dlatego postanawia stworzyć nowe wspomnienia.Roxy wie,że musi mu powiedzieć prawdę.Kocha i boi się,że ją zostawi po usłyszeniu prawdy

Uwielbiam J Lynn jednak ta książka nie rozwaliła mnie tak tak pozostałe.Jest dobra ale nie tak bardzo.Liczę na to,że druga część mnie powali.

mania_kch | 2015-05-29
Na półkach: Przeczytane, 2015

Niewiele można napisać na temat tej części, rozwija się powoli, spokojnie momentami powiewa nudą. Nieporozumienie między Roxy i Reece'm wydaje się błahe i szalenie rozdmuchane. Ciekawie rysuje się wątek kryminalny.

Pinina_Paulina | 2015-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2015

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej książki.
Głowni bohaterzy - nijacy, serio. Właściwie nic konkretnego o nich nie wiemy, jedynie, że ona jest barmanką, on jest policjantem i gdzieś, coś kiedyś ze sobą mieli. Jak dla mnie wieje nudą z każdej strony. I jeszcze te dziwne zbiegi okoliczności w jej domu które nie są wyjaśnione w żaden sposób.
Przyznam się szczerze, że bardziej byłam ciekawa co słychać u Calli i Jaxa, Avery i Cama oraz Tessy i Jase'go - bo w jakimś stopniu przewijają się przez tą książkę.
Nie chcę wystawiać negatywnej opinii o całości, bo jest duże prawdopodobieństwo, że w drugim tomie akcja się rozwinie i w mojej ogólnej ocenie cała historia wypadnie świetnie.
Pewnym jest, że to głupi pomysł dzielić ją na pół.
Zostawiam 7*, jak przeczytam drugą część to może zmienię zdanie :)

beatka18 | 2015-11-02

czytając część o Cally postać Roxy była bardzo tajemnicza i intrygująca, a zwłaszcza ciekawiło mnie czemu Roxy zawsze sie "chowała" kiedy widziała Reeca, kiedy przeczytałam tą część wyjaśniło się czemu tak było, i aż jestem ciekawa jak w kolejnej części rozwinie sie historia ich milosci

Katarzyna | 2015-05-15
Na półkach: Przeczytane, New Adult, E-book, 2015
Przeczytana: 14 maja 2015

Zakochałam się całkowicie w tym gatunku!!!:) Polecam!

lulamae | 2015-06-08
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Albo autorka zdecydowanie obniżyła loty i ta książka odbiega poziomem od poprzedniczek, albo stałam się wybredna.

Wiedzieliśmy już z 'Zostań ze mną', że co się dzieje pomiędzy Roxi a Reecem. Teraz mamy okazję dowiedzieć się co dokładnie tam się dzieje.

Roxi jest dziewczyną, która od sześciu lat boryka się z poczuciem winy i czuje się zagubiona po wydarzeniach, które doprowadziły do utraty jej najlepszego przyjaciela - Charliego.
Reece po powrocie ze służby w wojsku wstąpił do policji. Jedna strzelanina na służbie spowodowała wiele zmian w jego życiu.
Roxi i Reece znają się od lat, po powrocie Reeca z wojska zaprzyjaźnili się. Roxi od lat była w nim zakochana. Jedna noc sprzed jedenastu miesięcy wszystko pomiędzy nimi zmieniła. Czemu? Trzeba przeczytać.

Standardowo mam problem z oceną książki kiedy zostaje podzielona bez potrzeby. Dlatego oceniam bardziej jako całość niż oddzielne tomy. Zastanawiałam się pomiędzy 5-6 gwiazdek, jednak z sentymentu do serii dałam wyższą notę...

Jeśli w miarę regularnie śledzicie mojego bloga to z pewnością zauważyliście, że z tą autorką mieliśmy już do czynienia. Poprzednia historia przypadła mi do gustu, więc nie wahałam się i sięgnęłam po kolejną powieść J. Lynn. Tym razem jest to pierwszy tom Zapomnij ze mną. Przygody głównych bohaterów, które opisuje autorka są dość wciągające, tak więc miałam nadzieję, że tym razem pisarka mnie nie zawiedzie i stworzy coś co na długo zagości w moim sercu. Zapraszam Was do zapoznania się z recenzją tej książki. Mam nadzieję, że po jej przeczytaniu będziecie wiedzieć czy warto poświęcić swój czas na lekturę tej pozycji.

Roxy, która pracuje w barze, od zawsze miała duszę artystki i kochała ukazywać swoje uczucia podczas malowania obrazów. Kiedyś jej serce skradł Reece - chłopak z sąsiedztwa, który teraz pracuje w policji i budzi respekt wśród otoczenia. Jednak rok temu jedna noc całkowicie zmieniła nastawienie głównej bohaterki do tego przystojnego mężczyzny. Roxy nie chce pamiętać...

zobacz kolejne z 2013