Allegro - kampania grudzień kat. romans

Hero

Wydawnictwo: NAL
angielski
Olczi

The emotional and unforgettable new romance from the New York Times bestselling author of the On Dublin Street series. Alexa Holland’s father was her hero—until her shocking discovery that her mother and she weren’t his only family. Ever since, Alexa has worked to turn her life in a different direction and forge her own identity outside of his terrible secrets. But when she meets a man who’s...

Alexa Holland’s father was her hero—until her shocking discovery that her mother and she weren’t his only family. Ever since, Alexa has worked to turn her life in a different direction and forge her own identity outside of his terrible secrets. But when she meets a man who’s as damaged by her father’s mistakes as she is, Alexa must help him.

Caine Carraway wants nothing to do with Alexa’s efforts at redemption, but it’s not so easy to push her away. Determined to make her hate him, he brings her to the edge of her patience and waits for her to walk away. But his actions only draw them together and, despite the odds, they begin an intense and explosive affair.

Only Caine knows he can never be the white knight that Alexa has always longed for. And when they’re on the precipice of danger, he finds he’ll do anything to protect either one of them from being hurt again....

źródło opisu: http://authorsamanthayoung.com/

źródło okładki: http://authorsamanthayoung.com/

Opinie czytelników (2084)
Kasiek | 2015-11-05
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015
Przeczytana: 05 listopada 2015

Jak tylko zobaczyłam zapowiedź tej książki, wiedziałam, że będzie to, jak zwykle w przypadku Samanthy Young, dobra lektura, a nawet bardzo dobra. Jak każda jej dotychczasowa książka, ta również wciągnęła mnie całkowicie. Od samego początku nie mogłam się od niej oderwać, a to przede wszystkim za sprawą świetnie wykreowanych bohaterów. Lubię, gdy mają oni swoje "charakterki" i tak właśnie jest w tym przypadku. Sprawia to, że każdy dialog pełen jest nie tylko ciętych ripost i uszczypliwości, ale też emocji. Nie sposób się nudzić. Fabuła niby wydaje się schematyczna, a jednak autorka potrafiła ją skomplikować, wtrącić wątek kryminalny, a nawet zaskoczyć. Oczywiście nie samym zakończeniem, no bo ono jest oczywiste już po przeczytaniu opisu na okładce. Nie zmienia to jednak faktu, że książka jest świetna, przystępnie napisana i dopracowana w każdym szczególe. Pochłonęła mnie bez reszty. Gorąco polecam, a tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spotkać się z twórczością Samanthy Young,...

mclena | 2015-11-07
Na półkach: Przeczytane, 2015 ✔
Przeczytana: 07 listopada 2015

"No, w porównaniu z tym, co spotka biedną panią Kenilworth, jeśli sie panu narazi, mnie traktuje pan jak księżniczkę. Nigdy mi pan nie groził dobraniem się do dupy i to razem z pańskimi prawnikami."

"Hero" czyli "Zapomnieć o przeszłości" w wersji angielskiej leżał u mnie już dobre pare miesięcy. Po przyjemnie spędzonych chwilach z cyklem "On Dublin Street" chciałam dać jej szansę, jednak szkockie naleciałości, które są stosowane przez Samanthę Young mocno mnie zniechęcały, a nadmiar książek sprawił, że ta pozycja zeszła na dalszy plan. Kiedy więc zobaczyłam, że jest dostępne polskie wydanie, nie zwlekałam zbyt długo, bo potrzebowałam czegoś lekkiego i przyjemnego i własnie to znalazłam tutaj.
Nie jest to może dzieło najwyższych lotów, ale tak jak już wspomniałam wcześniej - czyta sie bardzo dobrze. Alexa i Caine to wyraziste postacie, a ich historię pochłania się, wcale nie czując upływu czasu. Lubię też, kiedy autorzy wplatają wątek kryminalny, chociaż nie zawsze wypada to...

Ranech | 2015-11-25
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Posiadam, 2015
Przeczytana: 07 listopada 2015

To było do przewidzenia, a wręcz oczywiste, że kolejna książka mojej ulubionej autorki przypadnie mi do gustu! Ale nie sądziłam, że aż tak ją pokocham!
WSPANIAŁA, GORĄCA i INTERESUJĄCA!!!!
Wciąga od pierwszych stron, nie brakuje w niej poczucia humoru oraz gorących, przepełnionych pożądaniem momentów.
Absolutnie idealna, jak wszystkie książki tej autorki do tej pory.
Nie mogę zrobić nic więcej, tylko obiecać, że na pewno was pochłonie bez reszty!!

boziaczek | 2017-05-20

Muszę przyznać, że po świetnych recenzjach spodziewałam się dużo lepszej książki. Fabuła na pewno miała w sobie ten potencjał, ale wykonanie już nie. Problemy i dramat głównych bohaterów poszukujących swojego miejsca na ziemi został tu niestety przesłonięty przez sceny łóżkowe. To nie to, że mam coś przeciwko takiej lekturze, ale tu po prostu zabrakło równowagi. Miałam wrażenie, że bohaterowie praktycznie o niczym innym nie myślą i nic innego nie robią... Bardzo mi to przeszkadzało, bo akurat po tej autorce spodziewałam się czegoś innego. Pozostała część książki jest o wiele bardziej interesująca i to na niej warto się skupić.

Pinina_Paulina | 2015-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2015

Samantha Young to jedna z moich ulubionych autorek. Jej seria o przyjaciołach z Dublin Street podobała mi się ogromnie. Nie zawiozłam się i tym razem. Zupełnie nowa historia która porwała mnie od pierwszej strony. Zabawna, świetnie napisana, idealnie dopracowana - nie mam zastrzeżeń.
Gorąco polecam!

mania_kch | 2015-11-08
Na półkach: Przeczytane, 2015

I jak zwykle P. Young mnie nie zwiodła.
Historia Alexy i Caine’a wciągająca z ciekawą fabułą, zabawna i piekielnie gorąca. Wszystko bardzo dobrze dopracowane idealnie wyważone od początku do samego końca a epilog był wisienką na torcie.
Polecam :)

Natalia | 2016-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2016

Samantha Young po raz kolejny za pomocą swojej książki sprawiła, że oderwałam się od realnego świata i zatraciłam w świecie, który ona stworzyła. Bardzo dobrze czytało mi się tę książkę głównie dzięki bardzo intensywnej relacji, która łączy głównych bohaterów i dialogom między nimi, pełnym sarkazmu, poczucia humoru, które wielokrotnie wywoływały uśmiech na mojej twarzy. Caine Carraway i Alexa Holland, to postacie, które łączy, a jednocześnie dzieli przeszłość. Ich spotkanie daje początek czemuś nowemu i oboje raz na zawsze muszą pogodzić się z wydarzeniami z przeszłości, wybaczyć sobie i innym. Caina nie polubiłam, ale taki był zamysł autorki. Jest biznesmenem, twardym i bezwzględnym, ciągle spiętym i stanowczym. Alexa natomiast jest bezpośrednia, zawsze ma wiele do powiedzenia nawet jeśli chodzi o jej szefa, ma w sobie dużo luzu, ale i siły i determinacji. Potrafi znieść niejedno upokorzenie. Jej słowa i przemyślenia bywają naiwne. To, co łączy tych dwoje jest z początku...

lulamae | 2015-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2015

Alexa Holland i Caine Carraway są naznaczeni nieciekawą przeszłością spowodowaną przez rodziców.
Ojciec Alexy zrujnował rodzinę Caine'a.
Oni sami nigdy się nie poznali, ale teraz lata po tamtych wydarzeniach ich drogi się skrzyżowały i na początku nie wyszło z tego nic dobrego.
Caine Carraway po latach ciężkiej pracy jest teraz miliarderem i bardzo liczącym się człowiekiem w bostońskiej socjecie.
Alexa miała pracę, która lubiła, ale wszystko się dla niej zmieniło po spotkaniu z Cainem.
Zobaczcie co wyniknie ze znajomości mrukliwego pana Carrawaya oraz pyskatej i sarkastycznej Alexy.

Uwielbiam, ale to naprawdę szczerze uwielbiam Samanthe Young - przeczytałam już kilka jej książek i większość to strzał w dziesiątkę w moje gusta książkowe.
Zatem nie będzie zaskoczeniem, że "Zapomnieć o przeszłości" było od samego początku na mojej liście 'muszę przeczytać' i jak tylko dostałam ją w swoje ręce zasiadłam do pochłaniania.
Standardowo - bardzo dobrze napisana, lekkim, zabawnym stylem,...

Ania C | 2016-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Samantha Young nie zawodzi! Nadal pozytywnie zaskakuje, kusi i podkreca atmosfere, czego dowodem jest "Zapomniec o przeszlosci".
Kawal dobrej lektury erotycznej, ktora zadowoli kazda kobiete.
Historia romansu bohaterow, rozpala zmysly i przyspiesza puls.
Uwielbiam aroganckiego, cynicznego Caine'a i sensualna, inteligentna i dowcipna Alexe. Lektura wciaga juz od pierwszych stron, dlatego radze zarezerwowac sobie troche wolnego czasu:)

książek: 1943
Magda | 2015-10-09
Przeczytana: 09 października 2015

Więcej na: http://smag-rekomendacje.blogspot.com

Jaka była moja radość, gdy w księgarni Matras można było zamówić polskie wydanie “Hero” i to tak wcześnie. Bałam się, że dostanę ją w swoje spragnione dłonie dopiero po dacie premiery, a tu proszę – niespodzianka i pozycja trafiła do mnie już następnego dnia. Za co bardzo dziękuję sieci Matras. Uwiodły mnie poprzednie książki autorki, a także zapowiedź tej powieści na stronie autorki. Pamiętam, że podziwiałam kolejne cytaty wraz z przepięknymi zdjęciami. Autorka często zasypywała nowinkami zarówno z tworzenia tej pozycji, jak i licznymi zapowiedziami, projektami okładki. Pamiętam, że siedziałam i wpatrywałam się w to wszystko marząc, by u nas “Hero” pojawił się jak najszybciej. I doczekałam się :)

Nie jest to kolejny tom przygód grupy przyjaciół On Dublin Street. Zupełnie nowa powieść, nowi bohaterowie i tym razem do poznania nowe miejsce – wszak akcja dzieje się w Bostonie. Poznajemy Alexę i Caine’a w momencie, gdy pierwszy raz...

zobacz kolejne z 2074