Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Skarb heretyków

Tłumaczenie: Maciej Szymański
Wydawnictwo: Rebis
6,75 (93 ocen i 17 opinii) Zobacz oceny
10
7
9
9
8
14
7
28
6
14
5
13
4
1
3
4
2
1
1
2
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
16848696
liczba stron
408
język
polski
dodała
karollllllla

Kłamstwo, dla którego warto zabić. Prawda, dla której warto umrzeć. Gdy w jaskini na Saharze zostają odnalezione zwłoki słynnego historyka, jego były student Ryan Harper postanawia, że wyjaśni tę sprawę. Jeśli wierzyć plotkom, uczony odkrył bezcenny tekst religijny, przez stulecia obsesyjnie strzeżony przez klan świętych mężów. Tymczasem wśród dalekich wzgórz zachodniej Kornwalii odbywają...

Kłamstwo, dla którego warto zabić. Prawda, dla której warto umrzeć.

Gdy w jaskini na Saharze zostają odnalezione zwłoki słynnego historyka, jego były student Ryan Harper postanawia, że wyjaśni tę sprawę. Jeśli wierzyć plotkom, uczony odkrył bezcenny tekst religijny, przez stulecia obsesyjnie strzeżony przez klan świętych mężów.

Tymczasem wśród dalekich wzgórz zachodniej Kornwalii odbywają się mroczne rytuały, najwyraźniej nawiązujące do egipskiej tradycji.

Pracując nad tą sprawą, detektyw inspektor Karen Trevithick igra z niebezpiecznymi siłami i naraża życie osoby, którą kocha najbardziej.

Z pomocą reżyserki Helen Fassbinder Ryan rozpoczyna wyścig z czasem, próbując odszyfrować starożytny tekst. Ścigany przez ludzi, którzy pragną wykorzystać prastarą tajemnicę do własnych, niszczycielskich celów, Ryan jest coraz bliższy zdumiewającej prawdy, która obnaży najbardziej szokujące oszustwo w dziejach świata...

Inne tego autora

 

źródło opisu: http://www.empik.com/skarb-heretykow-knox-tom,p1106705893,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/skarb-heretykow-knox-tom,p1106705893,ksiazka-p

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 1164
Małgosia | 2015-09-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 24 września 2015

Następny thriller historyczno-przygodowy, który połknęłam jednym tchem. Treści tej książki mogą poruszyć osoby silnie wierzące, bo autor jak zwykle "włożył kij w mrowisko". A ja bardzo lubię takie spekulacje i oczywiście nie zawiodłam się. Książka dla miłośników Dana Browna, Julii Navarro i oczywiscie samego Toma Knoxa.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Rebeka

Właśnie przewróciłam ostatnie strony Rebeki i mogę stwierdzić, że to jedna z najbardziej niesamowitych książek jakie czytałam. Oniemiałam na samym koń...

zgłoś błąd zgłoś błąd