Wszystkiego miłego

Wydawnictwo: Semen

Pilnuj tego dnia, bo to twoje życie. Wczoraj jest tylko snem, jutro wizją jedynie. Dziś dobrze przeżyte czyni z każdego wczoraj sen szczęśliwy, z każdego jutra wizję pełną nadziei. Autor tej książki pragnie, aby towarzyszyła nam ona przez cały rok. Wiele tekstów napisał sam, wiele zapożyczył od ludzi znanych i cenionych. Mają one na celu trafić do nas i stać się naszymi promykami słońca oraz wnieść do naszego życia więcej światła.

tygryskowa | 2011-04-08
una_fresa_verde | 2016-03-23