Dimitri

Cykl: Her Russian Protector (tom 2)
Wydawnictwo: Night Works Books
romans, Rosja, erotyka
literatura piękna
angielski
lulamae

Refusing to lose her brother to the violent Hermanos street gang, Benny turns to Dimitri, the dead sexy Russian who lives in the apartment above her family's bakery. He's the only man tough enough to get through to Johnny and save him from a life in prison—or worse. There's nothing Dimitri won't do for Benny, even if it means dealing with her troublemaking brother. He quickly realizes that...

There's nothing Dimitri won't do for Benny, even if it means dealing with her troublemaking brother. He quickly realizes that it's not just Johnny and his thug friends that pose a threat to Benny. A shady real estate developer needs to buy her bakery to secure a multi-million dollar deal and he'll stop at nothing to make her sell.

Threatened from all sides, Benny finds safety in Dimitri's strong arms—and in his bed. Her big, sexy Russian has no intention of ever letting her go—and he'll brave the fires of hell before he lets anyone harm her.

Reader's Note: Dimitri is an incredibly passionate man with a dominant streak—and Benny is only too happy to indulge his need for a little…restraint.

źródło opisu: http://www.roxieriverawriter.com/

źródło okładki: http://www.roxieriverawriter.com/

magpie101 | 2016-03-20
Przeczytana: 18 marca 2016

Druga czesc serii z Dimitriem bardziej mi się podobala od poprzedniej. Tutaj więcej się dzieje, bohaterowie sa bardziej charyzmatyczni i dominujaca osobowosc glownego bohatera wplynela pozytywnie na moje wrazenia. Dimitr i Benny przez piec lat się znali, caly ten czas jeden za drugim się ogladal i wzdychal no i w końcu on stanal na wysokości zadania co skonczylo się, ze szybko wyladowali w lozku. Brat Benny okazal się niezła szumowina ale jak smierc zajrzała mu w oczy to w końcu zrozumial co w zyciu jest ważne.Cala akcja ze sprzedażą piekarni i nieuczciwym developerem dopelnila calosci. Ale najbardziej nie mogę się doczekać kiedy przeczytam o mrocznym i niebezpiecznym Nikolai, który bardzo mnie intryguje i wydaje się, ze nadal ma najwiecej do czynienia ze swiatem przestępczym z całej czworki przyjaciol. Polecam!

Shinedown | 2016-03-11
Na półkach: Przeczytane, Romans, Ebook
Przeczytana: 11 marca 2016

Nie wiem co mam napisać o tej książce. Była nudna, przewidywalna a bohaterowie jacyś bezbarwni. Szczerze odradzam.

Ania | 2016-02-06

Muszę przyznać, że ta część była lepsza od "Ivana", pewnie dlatego, że była dłuższa. Niby wszystko działo się równie szybko, ale w jakiś bardziej stonowany sposób. Ah Dimi rozmiękczył mnie. Jak już się zabrał do rzeczy to na maksa :) zaskoczył mnie jego styl "a la Grey", ale tutaj to nawet polubiłam :) Benny niby taka cicha myszka, ale jak wyskoczyła niczym Rambo to pękałam ze śmiechu :) zafascynował mnie ten świat nie powiem..niby przemoc, strzelaniny, bijatyki, ale ci faceci byli czasem tak nieporadni w najprostszych kwestiach :) Ivan rozwalił mnie z tymi rożkami :):) historia Dimiego i Benny była intensywna i słodka :) już nie mogę się doczekać Yuriego :) to chyba mój ulubieniec, chociaż nie powiem - Nikolai mnie mocno zafascynował. :)

Asia | 2016-02-01
Przeczytana: 31 stycznia 2016

,,Dimitri" to druga część serii ,,Her Russian Protector", autorstwa Roxie Rivery. Książka ta opowiada historię tytułowego Dimitriego i Benny. Wszyscy co już czytali pierwszą część - ,,Ivan"- mogli się spodziewać o czym opowiada ,,Dimitri".
Otóż Dimitri od lat jest zakochany w Benny - właścicielki piekarni, pod jego mieszkaniem- lecz nigdy nie starcza mu odwagi, by wykonać pierwszy krok. Benny, zaś czuje coś do Dimitria, lecz w jej mniemaniu dziewczyna taka jak ona, za nic nie spodoba się facetowi jego pokroju. Niedługo wszystkie jej zwątpienia zostaną rozwiane i znikną jak zeszłoroczny śnieg, ale nie myślcie nie będzie sielankowo. Po pierwsze brat Benny - Johnny - jest członkiem ulicznego gangu Hermanosów, ale jeśli tego wam mało, to na dokładkę macie przebiegłego przedsiębiorcę, który niecofnie się przed niczym, by zabrać dla dziewczyny jej piekarnie. Jak to wszystko się skończy? Musicie dowiedzieć się sami.
Otóż muszę zacząć od tego, iż ,,Dimitri", w przeciwieństwie do...

Frizzka | 2016-01-16

Z całą pewności część o Dimitrim bardziej przypadła mi do gustu niż ta o Ivanie.
Na pierwszy rzut oka, można by powiedzieć, że akcja między Dimitrim a Benny postępuję bardzo szybko. Ale trzeba mieć na uwadze to, że znają się oni już od kilku lat.
Jedynie co mnie bardzo denerwowało to brat Benny. Cóż za nieodpowiedzialny dzieciak.
Książka godna polecenia. Jeśli lubisz czytać o silnych,seksownych i wytatuowanych facetach z dużą dozą dominacji to jest to książka dla Ciebie :D.

książek: 2063
Ewitka | 2015-12-12
Przeczytana: 12 grudnia 2015

Tym razem jest to opowieść o Benny i Dimitri, których poznaliśmy już w pierwszej części. Dimitri mieszka nad piekarnią Benny, oboje od dłuższego czasu coś do siebie czują, więc jak już się ze sobą stykną, to od razu lądują w łóżku. A Dimitri to typ dominanta, który lubi się rządzić i nie znosi odmowy. Kiedy Benny popada w kłopoty, bo brat staje się członkiem lokalnego gangu i ją okrada, a szemrany deweloper chce za wszelką cenę odkupić od Benny budynek, Dimitri wraz ze swoimi przyjaciółmi jej pomaga.
Książka trochę lepsza od Ivana, ale też szału nie ma. Za to poznajemy intrygującego biznesmena Yuriego, który będzie bohaterem kolejnej części, czuję, że będzie interesująca.

Ranech | 2015-11-25
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2015, Not mine
Przeczytana: 12 listopada 2015

I o tym pisałam! "Dimitri", w przeciwieństwie do poprzedniej książki z tej serii "Ivan", jest świetnie napisany! Dokładnie i precyzyjnie, możemy się delektować kolejnymi częściami historii Dimitria i Benny, bez pośpiechu!
Już nie mogę się doczekać części o Yurim i Lenie, mam wrażenie, że będzie śmiesznie! Z kolei część z Nikolaiem mnie najbardziej intryguje, czuje, że bedzie najlepsza!

Seria "Her Russian Protector":
1. Ivan
2. Dimitri
3. Yuri
4. Nikolai

bookish | 2015-09-04
Przeczytana: 04 września 2015

Ivran był boski, ale Dimitri.. och, był całkowicie cudowny. Do tej pory nie mogę wyrazić swojego zachwytu na temat tego bohatera. Jest słodki, czuły, zaborczy, opiekuńczy i seksownie niebezpieczny.

CARAMEL | 2015-09-03
Przeczytana: 04 września 2015

Nie ma to jak wielki Rosjanin 😉 Fajnie się czytało. Był i romans i seks i mnóstwo akcji. A może akcja i mnóstwo seksu... Z utęsknieniem czekam na Nikolaya i Yuri. Polecam.

lulamae | 2015-09-02
Przeczytana: 02 września 2015

Rosyjskich przystojniaków część druga. Tym razem jak sam tytuł wskazuje głównym bohaterem tomu jest Dimitri, a wybranką jego serca jak wiadomo już było w pierwszej części jest Benny.

Benny boryka się z masą problemów i pomału zaczyna brakować jej na wszystko siły. U jej boku jednak niezmordowanie stoi rycerski Dimitri - przyjaciel na którego zawsze może liczyć.
Nie będzie dla nikogo zdziwieniem, że i jedno i drugie jest zakochane w sobie nawzajem i tak krążą sobie wokół siebie nieświadomi pragnień drugiej strony.
Przychodzi jednak ten moment - przełomowy, wyczekiwany, gorący, porywający - kiedy to dochodzi do połączenia 'nieśmiałego' Dimitra oraz Benity. Jeden raz starczył, aby ich relacja przybrała status jakiego oboje pragnęli od dawna.
Byłoby jednak za pięknie, gdyby w Houston pełnym gangsterów i niebezpieczeństw było spokojnie. Tym razem głównym źródłem problemów jest brat Benny - Johnny oraz zdecydowanie nieprzyjazny deweloper - Jonah Krause.
Zobaczcie jak Dimitri będzie...