Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności

Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski
Wydawnictwo: Illuminatio
Physics of the Soul: The Quantum Book of Living, Dying, Reincarnation, and Immortality
Precious

"Czym jest śmierć? Pytanie z pozoru łatwe: śmierć to koniec życia, kres istnienia. Ale czy na pewno wiemy, czym jest życie?" – dr Amit Goswami To napisana w sposób zarazem zrozumiały, jak i tajemniczy, głęboki i prosty, książka, która idealnie łączy naukę, duchowość i świadomość, wykorzystując fizykę kwantową do opisania mistycznych pojęć, takich jak: życie, reinkarnacja i nieśmiertelność...

– dr Amit Goswami

To napisana w sposób zarazem zrozumiały, jak i tajemniczy, głęboki i prosty, książka, która idealnie łączy naukę, duchowość i świadomość, wykorzystując fizykę kwantową do opisania mistycznych pojęć, takich jak: życie, reinkarnacja i nieśmiertelność duszy. Udowadnia w sposób naukowy, że życie po życiu istnieje!

* Genialny doktor Amit Goswami wiąże opisy pochodzące z Tybetańskiej Księgi Umarłych ze swoją wiedzą na temat fizyki kwantowej

* Dochodzi do wniosku, że pamięć reinkarnacyjna – poprzednie wcielenia i nasz dostęp do nich – to absolutna prawda, czego dowodzi w sposób naukowy

* W przystępny sposób wyjaśnia wielce kontrowersyjne zjawisko – channeling – fenomen, dzięki któremu niektórzy ludzie potrafią wcielać się w "dusze" zmarłych.

Pozwól sobie na zmianę myślenia, a zaspokoisz potrzeby swojej duszy.

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2015

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/