Wyznania chirurga plastycznego

Wydawnictwo: Bellona
historyczna

Katherina87 | 2015-12-26
Na półkach: Przeczytane, Medycyna

- Jeśli się o czymś przez wszystkie te lata praktyki dogłębnie przekonałem- twierdzi autor- to o tym, że każdy, bez względu na stan portfela, umysłowość, swoje piękno czy brzydotę, zawsze chce sobie coś poprawić.

Dr Cap Lesesne przedstawia sensacyjne, często niewiarygodne, dramatyczne i osobliwe kulisy swojej praktyki. Ktoś wykłada bajońską kwotę, byleby tylko upodobnić się fizycznie do ekranowego idola, i to odmiennej płci. Supermodelka poddaje się ekspresowemu zabiegowi odsysania tłuszczu na 72 godziny przed sesją zdjęciową. Wysłannicy pewnej monarchini przewożą autora samolotem w tajne miejsce, gdzie na upiększające zabiegi oczekuje ona sama wraz z damami dworu. Wenezuelski magnat naftowy grozi mu śmiercią, bo po liposukcji brzucha sczerniała mu... męskość (nie przestrzegał jednak zaleceń pooperacyjnych!). Superbogata miliarderka ma partnerów w wieku swoich prawnuków, toteż za każde pieniądze- i godząc się na każdy ból- zmienia rozmiar biustu w zależności od upodobań...

Katarzyna | 2016-05-02
Przeczytana: 18 maja 2016