Pomysł zachowam dla siebie

Wydawnictwo: Mackwall Polska

Zagrożenie jeszcze nigdy nie było tak blisko. Argentyński lekarz na wakacjach z przygodami, żądny zemsty hiszpański publicysta i płatny zabójca. Coś ich łączy... Światowa intryga z finałem w Polsce! Tej książki nie można przeoczyć. ‘‘Opowieść jak wspaniała kolacja nad brzegiem morza z całym bogactwem przystawek i krwistym befsztykiem jako akcentem końcowym’‘(Jerzy Kryszak) ‘‘Jeśli lubisz sensację, zabierz ze sobą tę książkę.’‘(Justyna Steczkowska) ‘‘Wielowątkowość, tempo, żywa akcja, tajemnica powodują, że trudno się od niej oderwać.’‘(Feliks Falk) ‘‘Samo się czyta. Niesamowite zwroty akcji. Dbałość o szczegóły, także muzyczne.’‘ (Marek Niedźwiecki).

fonedee | 2015-03-20
Na półkach: Wyzwanie 2015, 2015, Przeczytane