Ślady na śniegu

Wydawnictwo Walkowska
2014-12-04
2014-12-04
szczecin

Nie do końca moje klimaty. Słodycz i brak wprawy w opisach porywów uczuć dwóch bohaterów trochę mnie znudziły. Ja przeczytałam bo lubię odkrywać coś nowego jednakże przeczytałam i zapominam.

Przyjemna w czytaniu, uwielbiam kiedy w książce nic nie jest tak oczywiste jak by się zdawało na początku, I tak było w tym przypadku, początek fabuły długi, ale dla rozwinięcia i zakończenia było warto

BRAK SZCZECINA, zaliczenie tego do "Tryptyk szczecińskiego" to jedna wielka pomyłka, jak sama książka. Patroni medialni powinni lepiej sprawdzać, co patronatem obejmują.
Proporcja opisu wizji świata proponowanej przez autora (nuda strasznie, pretensjonalna i podejrzewam, że w sporej mierze powtórzenia po innych autorach (Sitchin, Danekin)) do tego słaba część fabularna, potraktowana bardzo po łebkach.
Do tego uważam, że treść przypisów niejednokrotnie obrażała czytelnika, a który wedle autora ma mieć umysł światły i otwarty - nawet kwestie różnicy pokoleń nie mogą być usprawiedliwieniem.

• Szczecin - beletrystyka
  • 2015