Shadow of a Dark Queen

Okładka książki Shadow of a Dark Queen Raymond E. Feist
Okładka książki Shadow of a Dark Queen
Raymond E. Feist Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 1) fantasy, science fiction
Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 1)
Shadow of a Dark Queen
HarperCollins
1994-01-01
1994-01-01
Cień Królowej Mroku
Feist Midkemia Cień Królowej Mroku Shadow of a Dark Queen Saga o Wojnie z Wężowym Ludem Serpentwar Saga

Książkę czytało ni się dość przyjemnie, aczkolwiek główny bohater nie za bardzo przypadł mi do gustu. Riftwar to to nie był ale książka zdecydowanie lepsza od księcia krwi i królewskiego bukaniera. Polecam

Pozdrawiam

Pozdrawiam