To musi być miłość

Tłumaczenie: Alina Siewior-Kuś
Wydawnictwo: Książnica
It Must Be Love

Sarah Quinn, zawodowa fotografka i kobieta żarliwie oddana modzie, przygotowuje się do ślubu. Jej wybrankiem jest Mackenzie Campbell, starszy, niezwykle przystojny dżentelmen i dumny posiadacz Ostowego Dworu w Szkocji. Razem z przyjaciółmi jedzie z Londynu do Szkocji na bajkowy ślub zaplanowany na Wigilię. Kiedy jednak śnieg zaczyna otulać Ostowy Dwór, Sarah przypadkiem słyszy coś, co sprawia, że zmienia zdanie. Ucieka do Redstone, maleńkiej wioski na zachodnim wybrzeżu Irlandii, gdzie wynajmuje Różaną Chatę, poznaje nowych przyjaciół i spotyka tajemniczego młodego mężczyznę, Ethana Reilly ego. Czy Sarah kiedykolwiek wróci do swojego poprzedniego życia w Londyniea

Katherina87 | 2012-11-22

Powieść autorki Herbaciarni pod Morwami i Weselnego zawrotu głowy. Jej ciepły i pełen humoru styl podbił serca czyte lników w kilkunastu krajach. Każda następna książka Owens trafia na listy bestsellerów, zaskarbiając sobie miłość i oddanie czytelni ków.

Sarah Quinn, zawodowa fotografka i kobieta żarliwie oddana modzie, przygotowuje się do ślubu. Jej wybrankiem jest Mackenzie Campbell , starszy, niezwykle przystojny dżentelmen i dumny posiadacz "Ostowego Dworu" w Szkocji. Razem z przyjaciółmi jedzie z Londynu do Sz kocji na bajkowy ślub zaplanowany na Wigilię. Kiedy jednak śnieg zaczyna otulać "Ostowy Dwór", Sarah przypadkiem słyszy coś, co spra wia, że zmienia zdanie. Ucieka do Redstone, maleńkiej wioski na zachodnim wybrzeżu Irlandii, gdzie wynajmuje "Różaną Chatę", poznaje nowych przyjaciół i spotyka tajemniczego młodego mężczyznę nazwiskiem Ethan Reilly. Czy Sarah kiedykolwiek wróci do swojego poprzed niego życia w Londynie? A może odważy się odmienić je na dobre i pozostać w...

Kinga | 2013-08-22
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 2013 rok

Z tą autorką spotkałam się po raz pierwszy. Zachęcił mnie opis, jakoby Owens miała oryginalny styl pisania. Niestety nie zauważyłam tego, powiedziałabym że raczej dość przeciętny. Powieść sama w sobie troszkę głupiutka, niedorzeczna momentami, ale na upartego można powiedzieć, że poprawiająca humor. Jest taka.. pocieszna. Przeczytałam gdyż rzadko odkładam zaczętą książkę, pewnie szybko zapomnę. Jeśli ktoś chce dla zabicia czasu czy nudy przeczytać jakąś książkę , to nie powinien być rozczarowany tą pozycją.

Aneta | 2014-02-11
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 11 lutego 2014

Jedyne co nasuwa mi się na myśl po przeczytaniu książki to: nudna i przewidywalna.
Historia o miłości z oczywistym zakończeniem.
Gdyby autorka bardziej rozwinęła liczne wątki pozostałych bohaterów myślę, że książka stałaby się o wiele ciekawsza.

Tara | 2014-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Prosta, lekka, odprężająca, w sam raz na nudne popołudnie. Nie wbije mi się w pamięć na dłuższy czas.

| 2016-02-04

Czerwona okładka, miłość w tytule i uciekająca panna młoda, jako główna bohaterka - mogło być nudno, ale wcale tak nie było.
Książka dobra na szybkie przeczytanie. :)

Fragile | 2011-10-19
Przeczytana: 21 marca 2012

ciepłe czytadło, chwilami naiwnie denerwujące

anulka24 | 2016-11-17
Przeczytana: grudzień 2011