To musi być miłość

Okładka książki To musi być miłość Sharon Owens
Okładka książki To musi być miłość
Sharon Owens Wydawnictwo: Książnica literatura piękna
It Must Be Love
Książnica
2009-01-01
2009-01-01
Alina Siewior-Kuś
miłość moda ślub Anglia Szkocja Irlandia ucieczka

Najpiękniejsza książka o miłości jaką miałem okazję przeczytać. Powieść jest wyjątkowa i opowiada o tej prawdziwej , szczerej i jedynej miłości.
Polecam

Polecam

Mam wrażenie, że to druga część "herbaciarni pod Morwami". Bardzo nawiązuje do tamtej książki, odnosząc się do losów bohaterów wymienionych w tamtej książce.
Dla mnie mocno przeciętna, nużąca i przekolorowana...

Dla mnie mocno przeciętna, nużąca i przekolorowana...

Smęt okropny ciągnący siŕ jak flaki z olejem

Smęt okropny ciągnący siŕ jak flaki z olejem

Prosta, lekka, odprężająca, w sam raz na nudne popołudnie. Nie wbije mi się w pamięć na dłuższy czas.

Jedyne co nasuwa mi się na myśl po przeczytaniu książki to: nudna i przewidywalna.
Historia o miłości z oczywistym zakończeniem.
Gdyby autorka bardziej rozwinęła liczne wątki pozostałych bohaterów myślę, że książka stałaby się o wiele ciekawsza.

Historia o miłości z oczywistym zakończeniem.

Z tą autorką spotkałam się po raz pierwszy. Zachęcił mnie opis, jakoby Owens miała oryginalny styl pisania. Niestety nie zauważyłam tego, powiedziałabym że raczej dość przeciętny. Powieść sama w sobie troszkę głupiutka, niedorzeczna momentami, ale na upartego można powiedzieć, że poprawiająca humor. Jest taka.. pocieszna. Przeczytałam gdyż rzadko odkładam zaczętą książkę, pewnie szybko zapomnę. Jeśli ktoś chce dla zabicia czasu czy nudy przeczytać jakąś książkę , to nie powinien być rozczarowany tą pozycją.

Powieść autorki Herbaciarni pod Morwami i Weselnego zawrotu głowy. Jej ciepły i pełen humoru styl podbił serca czyte lników w kilkunastu krajach. Każda następna książka Owens trafia na listy bestsellerów, zaskarbiając sobie miłość i oddanie czytelni ków.

Sarah Quinn, zawodowa fotografka i kobieta żarliwie oddana modzie, przygotowuje się do ślubu. Jej wybrankiem jest Mackenzie Campbell , starszy, niezwykle przystojny dżentelmen i dumny posiadacz "Ostowego Dworu" w Szkocji. Razem z przyjaciółmi jedzie z Londynu do Sz kocji na bajkowy ślub zaplanowany na Wigilię. Kiedy jednak śnieg zaczyna otulać "Ostowy Dwór", Sarah przypadkiem słyszy coś, co spra wia, że zmienia zdanie. Ucieka do Redstone, maleńkiej wioski na zachodnim wybrzeżu Irlandii, gdzie wynajmuje "Różaną Chatę", poznaje nowych przyjaciół i spotyka tajemniczego młodego mężczyznę nazwiskiem Ethan Reilly. Czy Sarah kiedykolwiek wróci do swojego poprzed niego życia w Londynie? A może odważy się odmienić je na dobre i pozostać w Redstone?

ciepłe czytadło, chwilami naiwnie denerwujące

ciepłe czytadło, chwilami naiwnie denerwujące

• Przeczytane w 2015
  • Nie chcę

Dodaj cytat z książki To musi być miłość