Friction

angielski
Hildegarda

Noa was trampled and nearly killed by hundreds of horny female fans at a concert for a band she didn't even like, but Alden, the bad boy lead singer of the band, saved her from the trampling tramps. Alden is used to getting what he wants, especially women, but Noa can't stand the cocky, pelvic thrusting rock star. Some things should remain in the dark, but by grudgingly spending time with...

Some things should remain in the dark, but by grudgingly spending time with one of the biggest superstars in the world, every dark corner of Noa's life will be illuminated under the spotlight. Will she be able to survive it? Will Alden be able to survive the consequences of Noa's past? Will Noa be able to survive the sexy, brash, and talented Alden Breck?

Gabi | 2018-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2018

Noa została zadeptana i prawie pozbawiona życia przez setki napalonych fanek podczas koncertu zespołu, którego nawet nie lubiła. Ale Alden – niegrzeczny chłopiec, wokalista zespołu, uratował ją przed tratującym tłumem.

Alden jest przyzwyczajony do tego, że dostaje to czego chce, a szczególnie jeśli chodzi o kobiety ale Noa nie może znieść zarozumiałego naporu rockowej gwiazdy. Uważa, że niektóre rzeczy powinny pozostać w ukryciu ale pomimo tego, niechętnie spędza czas z jedną z największych gwiazd na świecie, a to sprawia, że każdy ciemny i ukryty fakt z życia Noa zostanie naświetlony, a ona sama znajdzie się w centrum uwagi.

Czy Noa to przetrwa?

Czy Alden będzie potrafił zaakceptować i żyć ze przeszłością Noa?

Czy Noa przeżyje spotkanie z seksownym, aroganckim i utalentowanym Aldenem Breck?

MissShy | 2016-09-28
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 28 września 2016

Książka naprawdę dobra, tylko bohaterowie są okropnie denerwujący. Z jednej strony rozumiem Noę - Alden jest bardzo arogancki i należało mu się utarcie nosa. Ale to, że tak długo go odpychała, jednocześnie go wykorzystując... Brak słów. Alden oczywiście nie jest lepszy. Zależy mu na Noa, ale w tym samym czasie sypia z kim popadnie. Jedno głupsze od drugiego. Ale w międzyczasie dzieją się ciekawe rzeczy. Wraca przeszłość Noa i się na niej mści, tylko dlatego, że teraz znalazła się w świetle reflektorów.
Krótko mówiąc - polecam, jeśli macie ochotę się zrelaksować przy książce.

Ewa | 2016-06-03

No, trochę jestem zawiedziona tą pozycją. Niby wszystko fajnie, ale czegoś mi brakowało. Ona, po takich przejściach a jemu pozwoliła na wszystko i to tak szybko. A on nie lepszy, niby taka nie wiążąca się z nikim gwiazda a tu biega za nią jak pies z przebitą nogą. Za bardzo banalne. I trochę za szybka akcja. Autor mógł trochę wydłużyć akcję. Jest po prostu przeciętna

Katarzyna | 2016-01-07
Przeczytana: 06 stycznia 2016

Zdecydowanie najlepsza książka o muzykach, gwiazdach jaką czytałam. Myślę, że jest to spowodowane głównie przez wstępną nienawiść naszej Noa do Aldena. W końcu prawie straciła życie na jego koncercie, chociaż wcale nie chciała tam iść! Dla mnie postać Aldena została świetnie wykreowana, to jego nachalstwo było wręcz urocze! Nasza Noa? Cóż, irytująca szczególnie pod koniec, gdy przeszłość zaczyna ją prześladować. Mimo wszystko świetnie mi się czytało:)

Ewelina | 2016-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2016

"- Nie! - Krzyknął i złapał mnie od tyłu. Odwrócił mnie i złapał za ramiona. - Nie dość, że sprawiłaś, że tak cię kurwa pokochałem, a później mnie zabiłaś, po czym wydaje ci się, że możesz po prostu sobie wyjść! Nigdy nie chciałem oddać nikomu swojego serca! Nigdy o nikogo nie dbałem. To wszystko oddałem tobie, Noa! Podarowałem to tobie, a ty to zepsułaś! Zdradziłaś mnie!
- Uratowałam cię! - Krzyknęłam przez łzy."

Deepi | 2015-07-29

Lekka, przyjemna, nierealna czyli w sam raz na relaksacyjny wieczór z winem i książką...

k_a_s_i_a | 2015-05-19
Przeczytana: 19 maja 2015

Świetna książka. Bohaterowie zabawni. Akcja wciąga - przez co książkę można szybko przeczytać... jedyny minus to zbyt szybkie zakończenie.

Shemmer | 2015-05-06
Na półkach: Przeczytane, E-czytane

To bardzo bolesna książka o dwójce ludzi, którzy ogromnie zostali skrzywdzeni przez życie. Pozbierali się, jakoś. I żyją. On mocno, gwałtownie, w blasku fleszy. Ona spokojnie, z bliznami znaczącymi umysł. Tak razem do siebie dotarli, przebrnęli przez jej nienawiść i jest słodko. Chwilami może tak słodko, że aż zęby cierpną, lecz ta słodycz przykryta jest grubą warstwą goryczy. Złej i brudnej historii. Do tego – jasne, było sporo seksu, momentami niektóre już sceny wydawały mi się zbędne. A jednak książka zamknęła się w dobrym całokształcie.
Alden, mimo że często jest zadufanym w sobie bucefałem, może podbić serce.

| 2015-04-14

Alden Niewiargodny Breck cóż należy do jednych z moich najulubieńszych bohaterów choć jego postać też miała pewne minusy choćby to że za bardzo dawał się wykorzystwoać Noa... Ale cóż takiemu facetów i wybacza się pewne rzeczy;) książka fajna szybko się czyta choć zakończenie pozostawia wiele do życzenia ale ja mam nadzieję, że takim zakończeniem autorka zostawiła sobie furtkę na ewentualną kontynuacje na co nie ukrywam bardzo liczę.

Sorrow | 2015-03-17
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 2015 rok

Uwielbiam miłością nieskończoną Aldena, głównego bohatera :) jest tak pozytywnym wariatem, że to jest aż nie do uwierzenia. Noa jest powściągliwą i zdystansowaną dziewczyną, która przypadkowo znalazła się na koncercie na którym nawet nie miała ochoty być. Ona czuje do niego przyciąganie, lecz się do tego nie przyznaje. On również czuje to przyciąganie i robi co może aby być jak najbliżej niej. To miłość? Obsesja? Być może :) ale jest to tak pozytywnie i beztrosko napisane, że ode mnie wielkie, ogromne TAK!