Psychologia pozytywna w praktyce. 6 cnót głównych i 24 siły dające szczęście

Tłumaczenie: Piotr Wrzosek
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Qu'est-ce que la psychologie positive? 6 Qualites et 24 forces pour etre heureux
lilu

Ariane lubi swoje życie. Wykonuje pracę, którą lubi, ma narzeczonego i przyjaciół. Uprawia sport i jest wesoła. Jest jednak małe "ale": może nie jest przygnębiona, ale czuje, że do szczęścia czegoś jej brak...Michel pasjonuje się swoją pracą, a jednak czasami odczuwa wewnętrzną pustkę. Czegoś mu do szczęścia brakuje...Książka, którą masz przed sobą opisuje sześć cnót głównych i dwadzieścia cztery siły będące, według twórców psychologii pozytywnej, podstawą życia zdrowego, pełnego i satysfakcjonującego. Lepiej poznając własne zdolności i słabości, a także rozwijając te aspekty osobowości, które być może dotychczas zaniedbywałeś, uzyskasz dostęp do radości życia.Zapewne życie nie

jest usłane różami, ale można się zmienić w taki sposób, żeby być szczęśliwym. Na tym właśnie przekonaniu opiera się psychologia pozytywna. Ta książka jest adresowana do tych, którzy wierzą w zmianę i lepszą przyszłość.

źródło opisu: wydawnictwo

źródło okładki: www.kdc.pl