Alfabet muzyczny. Od Abby do Zucchero. Spotkania z idolami popkultury

Okładka książki Alfabet muzyczny. Od Abby do Zucchero. Spotkania z idolami popkultury Witold Górka, Marek Sierocki
Witold GórkaMarek Sierocki Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Olé muzyka
muzyka
Grupa Wydawnicza Foksal, Olé
2014-06-10
2014-05-14
biografie muzyka rozrywkowa muzyka XX wieku muzyka XXI wieku piosenkarz piosenkarze zespoły muzyczne historia muzyki rozrywkowej

Okładka książki Przeboje PRL Sławomir Koper, Marek Sierocki
Przeboje PRL Sławomir Koper, Mar...
Okładka książki Teleexpress. 30 lat minęło Maciej Orłoś, Marek Sierocki
Teleexpress. 3... Maciej Orłoś, Marek...

Prywatna lista preferencji muzycznych Pana Marka, kilka zdań o każdym z wykonawców.

Już od pieszych stron, ba nawet słów wiedziałam, że dobrze zrobiłam, wypożyczając tę książkę z biblioteki. Książka to zbiór ponad 50 wspomnień Marka Sierockiego o ludziach popkultury, tych ze świata muzycznego, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dowiedziałam się rzeczy, o których nie zawsze wiedziałam, poznałam zespoły czy wokalistów, których nie kojarzyłam ze sceny muzycznej, ale przyswoiłam sobie też ciekawostki o zespołach, wokalistach, wokalistkach czy kompozytorach, których znam od dawna. Genialnie się to czytało. Kilka godzin i książka skończona.

• Nie posiadam
  • W kolejce do przeczytania
  • Na półce
  • W mojej biblio...
  • Nie polecam
  • Biografie, Autobiografie, Wspomnienia

Marek Sierocki Alfabet muzyczny. Od Abby do Zucchero. Spotkania z idolami popkultury Zobacz więcej