One Night of Scandal

Cykl: After Hours (tom 2)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
angielski
olala

Nieodpowiedni mężczyzna nigdy nie czuł się tak dobrze... Ex-zapaśnik Reed Miller od miesięcy potajemnie pożądał dziewczyny swojego najlepszego przyjaciela, ale nie chciał zagrozić przyjaźni przez kobietę - zwłaszcza taką, która nie lubiła go aż tak bardzo. Teraz, kiedy Darcy ponownie jest dostępna, stało się nawet bardziej konieczne, aby trzymał się swojej surowej zasady: ręce z daleka. Ale...

Nieodpowiedni mężczyzna nigdy nie czuł się tak dobrze...

Ex-zapaśnik Reed Miller od miesięcy potajemnie pożądał dziewczyny swojego najlepszego przyjaciela, ale nie chciał zagrozić przyjaźni przez kobietę - zwłaszcza taką, która nie lubiła go aż tak bardzo. Teraz, kiedy Darcy ponownie jest dostępna, stało się nawet bardziej konieczne, aby trzymał się swojej surowej zasady: ręce z daleka. Ale namiętne przyciąganie między nimi jest zbyt silne do zignorowania, a jeden raz kiedy jej posmakował... wszystkie założenia poszły precz.

Darcy Grant jest zmęczona chodzeniem ścieżką moralności. Poszukuje namiętności, a bez wątpienia Reed jest właśnie tym mężczyzną, który jej to da. Mimo, że nie ma interesu w randkowaniu ze złym chłopcem, a na pewno nie najlepszym przyjacielem jej byłego, jest niemożliwym, aby nie stopniała pod umiejętnym dotykiem Reeda. Teraz została tylko kwestia ustanowienia kilku naczelnych zasad – i nadzieja, że jej łamiący reguły, słodko-mówiący zły chłopiec zgodzi się je przestrzegać. Ale jeśli wpuści Reeda do swojego łóżka, to czy ma szansę na utrzymanie go z dala od swojego serca?

The wrong man never felt so right...

Ex-fighter Reed Miller has been secretly lusting over his best friend’s girl for months, but he refuses to jeopardize a friendship over a woman—especially one who doesn’t like him all that much. Now that Darcy’s on the market again, it’s even more imperative to stick to his strict hands-off policy. But the sizzling attraction between them is too powerful to ignore, and once he’s had a taste of her…all bets are off.

Darcy Grant is tired of walking the straight and narrow path. She’s on the hunt for passion, and there’s no denying Reed is just the man to give it to her. Although she has no interest in dating a bad boy, and certainly not her ex’s best friend, it’s impossible not to melt beneath Reed’s skillful touch. Now it’s just a matter of setting a few ground rules—and hoping her rule-breaking, sweet-talking bad boy agrees to follow them. But if she lets Reed into her bed, does she stand a chance of keeping him out of her heart?

źródło opisu: https://www.ellekennedy.com/books/one-night-of-scandal/

źródło okładki: https://www.ellekennedy.com/books/one-night-of-scandal/

jola79 | 2018-05-23

Lekki romans, wyważona erotyka, dobry humor. Kolejna przygoda 'złego chłopca', który chce dorosnąć, ale czy znajdzie kogoś z kim odnajdzie się w dorosłym życiu, tak jak jego przyjaciel, czy ona będzie go chciała, czy znajdzie w nim coś dobrego i na stale? polecam, dobrze się czyta.

ppaula195 | 2018-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2018

Książka skupia się na Reedzie i Darcy. Od momentu gdy Reed poznał Darcy od razu jej zapragnął, lecz był jeden problem... Była dziewczyną jego najlepszego kumpla. Gdy widzi ją w klubie flirtującą z jakimś typem dowiaduje się że jej szczęśliwy związek się zakończył. Mimo to że Reed ma teraz wolną drogę, czuje się źle z tym że m pociąga go jego ex, lecz nie na długo. Przyciąga ich do siebie niesamowita siła. Bardzo przyjemna książka. Polecam

Ania | 2017-09-26

Muszę przyznać, że historia Reeda jest chyba jeszcze lepsza od Gage'a. Spodobał mi się już w 1 części. Darcy wydawała się spoko babką, ale zdziwiłam się, że od razu po rozstaniu szukała już jakiegoś podrywu. Ale nie zaprzeczę, że czuć było chemię pomiędzy bohaterami. I to intensywną. Co mnie zszokowało to zachowanie AJ'a - nie powinien byc choć trochę wkurzony, że jego eks i najlepszy przyjaciel figlują? :) całe to jego dziwne zachowanie sprawia, że naprawdę chcę przeczytać jego historię :) bardzo zdziwilo mnie niskie poczucie wartości jakie miał o sobie Reed. Gorący facet i nadal wątpiący w siebie? Nie wierzę :) ale musze przyznać, że było mega słodkie wyznanie miłości na kartce przez Darcy :) Kennedy świetnie pisze i da się to wyczuć z jej książek :) czekam z niecierpliwością na kolejną! :)

Kate | 2018-01-30
Na półkach: ✔ 2018, Przeczytane, 🔑 Nt

Jak kocham Elle Kennedy tak tutaj się zawiodłam. 90% książki to sam seks, nie wiem ile razy przeczytałam jak to oni są napaleni. Nie zrozumcie mnie źle, jeśli lubicie czytać o seksie to jak najbardziej polecam bo książka napisana bardzo dobrze aczkolwiek ja się tym przejadłam.
Pierwszą część przeczytałam w 2016 i miałam ocenę 7/10, wiadomo gusta się zmieniają, także jak planowałam przeczytać i trzecią część, tak na tą chwilę daruję sobie tą serię.

olgn | 2018-10-18
DrVitt | 2018-10-10