Szum skrzydeł Azraela

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
historyczna

Wartka, sensacyjna akcja i dobrze opisane sceny z frontowego życia przeplatają się z politologicznymi i historycznymi analizami. Dzięki książce można poznać korzenie szyizmu, a także usłyszeć niewybredne dowcipy amerykańskich marines. Max Cegielski, dziennikarz.

| 2010-07-29

Według mnie trzeba być wyjątkową sierotą, żeby z takiego materiału, jaki mieli Firlej i Kaczmarek zrobić złą książkę. No, i zrobili przyzwoitą, choć nie zachwycającą. Duży plus za ładne wydanie.

Dżordżio | 2012-07-04

Dobra, ale strasznie opornie się czyta, a i ma dziwny mankament - tekst za szybko wypada z głowy

Olgie | 2016-06-19

Materiał zapowiada się rewelacyjnie, ale... książka taka nie jest. Bardzo ciekawa historia opowiedziana trochę topornie, trochę mało emocjonalnie. Dowiedziałam się co się stało, ale jakoś nie poczułam tego, co bohaterowie. Dobra, ale tylko dobra książka ...

BuddyPage | 2015-08-22
Przeczytana: lipiec 2015