Przytul się do mnie

Cykl: Miłość Milionera (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Lie Next To Me
karollllllla

Ile jesteś w stanie poświęcić, by być z kimś, kto jest ci pisany? „Ból był nie do zniesienia, ale nie mogłam się zatrzymać. Musiałam uciekać, bo inaczej on by mnie znalazł. Biegnąc ulicą, spojrzałam za siebie. Byłam przerażona i samotna. Wokół panowała ciemność, krople deszczu uderzały mnie po twarzy. Nie było czasu, żeby się zatrzymać ani pomyśleć. Nazywam się Rory Sinclair. Noc, kiedy...

Ile jesteś w stanie poświęcić, by być z kimś, kto jest ci pisany?
Nazywam się Rory Sinclair. Noc, kiedy zostałam brutalnie napadnięta, na zawsze zmieniła moje życie. Pewien mężczyzna, Ian Braxton, postawił sobie za cel uratować mnie, wyleczyć i pokazać świat, który wcześniej istniał tylko w mojej wyobraźni. Ian Braxton daleki jest od ideału. To arogancki egocentryk, gardzący innymi. Kobieciarz i milioner. Bardzo łatwo go znienawidzić, ale równie trudno mu się oprzeć.
Pochodzimy z dwóch różnych światów. Jednak kiedy się ze sobą zderzyły, jego demony stały się moimi, a moje jego”.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Kasiek | 2015-04-30
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Sięgając po książkę o takim tytule nie stawiałam poprzeczki zbyt wysoko, ale też nie spodziewałam się, że będę musiała ją tak bardzo obniżyć. Od samego początku miałam wrażenie, że czytam bajkę, oczywiście dla dorosłych. Tym bardziej, że główna bohaterka ma na imię Aurora. Schemat fabuły jest typowy, jak dla książek z tego gatunku literackiego. Bohaterowie również są standardowi, no może on jest bardziej arogancki niż zwykle, ale traktuję to na plus. Jego bezczelne zachowanie i niepoprawne odzywki sprawiają, że całość nie wydaje się taka sielankowa. Niestety "słodkie" zakończenie mnie rozczarowało. Posiadając już kolejną część spodziewałam się jakiejś zachęty, aby po nią sięgnąć, ale jej nie otrzymałam.

Aniutka90 | 2015-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Ta książka to istna torpeda.
I nie chodzi mi o to, że jest tak świetna, chodzi o to że wszystko jest w niej za szybko, po łebkach, a główny bohater niczym mnie nie urzekł tylko zniesmaczył. Nie raz kręciłam głową na jego zachowanie i na tolerancje jego przez Rory, jednak na swoją obronę ma to, że potrafiła mu się sprzeciwiać, lecz nie na długo... Czasem miałam wrażenie, że czytam jakąś parodie... Na swoją obronę ma to, że jest to umilacz czasu, nie zobowiązujące romansidło, czyta się je szybko i z gamą emocji, lecz to nie jest pozycja obowiązkowa książkoholika.

Ps. Pewnie i tak sięgnę po druga część, czemu? nie mam pojęcia... :p

eMMali | 2016-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2016

No fajna, fajna. Przyjemnie się czyta, szybko i na temat. Polecam dla relaksu. I chociaż "scenki" słabe, to ogólnie sama fabuła ok.

AngelFire | 2015-05-06
Na półkach: Przeczytane, New Adult, Romanse, 2015
Przeczytana: 06 maja 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kolejna ujmująca opowieść Sandi Lynn autorki Na zawsze.
Tym razem zamiast Connora i Elery spotykamy Rory i Iana.

Aurora,w skrócie Rory nie miała łatwego życia.Mieszkała w kiepskich warunkach.Kiedy jej matka umarła razem z bratem schizofrenikiem przeniosła się do ciotki narkomanki.Ojca nigdy nie poznała bo zwiną się gdy dowiedział się o ciąży.
Ian mimo bogactwa też miał trudności.Jego matka odeszła gdy miał 7 lat.Jego ojciec jest bardzo trudnym człowiekiem,wręcz okrutnym.

Pewnego dnia pchnięta nożem Rory wpada do limuzyny Iana.Ten postanawia się nią osobiście zaopiekować.Zabiera ją do siebie.Rory spędza tam dużo czasu.Zaprzyjaźnia się z Ianem mimo jego nocnych towarzyszek i chamskiego ojca.Poznaje też Adalynn.Jest jej dobrze.Bardzo często często się kłócą z przyjacielem.On nawet wobec niej plany,które prowadzą do jego łóżka.Rory zakochuje się w nim.Wie jednak,że nie może liczyć na odwzajemnienie uczuć.Jedyne co może zrobić to odejść.Ale czy Ian jej na to pozwoli?

Bardzo...

Katarzyna | 2015-05-09
Przeczytana: 09 maja 2015

Bardzo lekka, przyjemna historia. Czyta się bardzo szybko i można się przy tym zrelaksować!:)

Miss_Bovary | 2015-02-18
Przeczytana: 12 lutego 2015

Jestem trochę zdezorientowana, bo nagle okazało się, że wydawnictwo chyba zmieniło tytuł I tomu. W wersji angielskiej to "Lie Next to me", czyli właśnie "Połóż się przy mnie". Teraz nagle pojawiło się "Przytul się do mnie". Nie wiem. W każdym razie, poniżej recenzja tomu I o oryginalnym tytule "Lie next to me". II tom po angielsku to "When I lie with you", który po polsku będzie nosił tytuł "Kiedy jesteś przy mnie".

Kolejna seria autorki "Na zawsze". Czy równie dobra?

Ian poznaje Rory, gdy ta ranna wpada w jego ramiona. Ratuje ją, zabiera do domu i udziela gościny. Jak to zwykle bywa w takich historiach, on jest bardzo bogaty i ma swoje specyficzne upodobania – tajemniczy, niedostępny, a jednocześnie bardzo opiekuńczy, wręcz zaborczy i od początku zainteresowany Rory. Natomiast dziewczyna do tej pory nie miała zbyt lekkiego życia – śmierć matki, chory na schizofrenię brat, brak jakiejkolwiek kochającej rodziny (jedynie ciotka narkomanka), bieda – wiele przeszła i to wszystko...

Jedna z moich ulubionych autorek :) bardzo miła lektura na dłużący się wieczór :)

Pinina_Paulina | 2015-04-30
Na półkach: Przeczytane, 2015 rok ✔
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Jestem po lekturze obu części "Miłości Milionera".
Powiem Wam szczerze, że przy czytaniu tej części byłam tak rozbawiona że miejscami zastanawiałam się czy czytam komedie czy erotyk :)
Sandi Lynn chyba nie do końca postarała się podczas pisania.
Wszystko działo się tak ekspresowo, kłócą się a zaraz się godzą, płaczą a zaraz się uśmiechają. A już najbardziej rozbawiały mnie dialogi:
Ian: Rory chodź tutaj.
Rory: Nie!
Ian: Rory chodź tutaj! To jest rozkaz!
Rory: Ok.
To było przezabawne :)
Nie jest to książka najwyższych lotów, ot taki sobie odmóżdżacz :)

książek: 1996
Magda | 2015-05-01
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Całość opinii pod adresem: http://smag-rekomendacje.blogspot.com/

Znajoma nazwała ją torpedą. I w pełni się z nią zgadzam. Wszystko w tej książce dzieje się na najwyższych obrotach, jak gdyby sama autorka nie miała cierpliwości albo pomysłu na rozbudowanie tej treści. To jest ogromny minus tej pozycji, przez który chciałam ją odłożyć już po paru pierwszych rozdziałach. Wszystko koszmarnie nierealne, działanie w pośpiechu. Przypominało mi to niesamowicie te czerwone harlequiny. Nagłe wybuchy uczuć, a chwilę potem złość na wszystko i wszystkich. Rory kochająca, a chwilę potem robiąca sceny. Nawet normalny mężczyzna nie wytrzymałby z taką kobietą i sam chętnie wykopałby ją z domu, a co dopiero Ian. I jego przyjaciele – albo otwarcie mówiący o chęci seksu z bohaterką i to tuż pod nosem pana domu, albo stający po jej stronie przeciwko Ianowi. Co to za przyjaciele? Nie rozumiałam większości relacji bohaterów i omijałam wiele ich dialogów, scen. Kręciłam oczami czytając i patrzyłam tylko...

Kaśka | 2015-08-23

Autorka pisze lekkie książki które dotychczas pochłaniam w 1 dzień :). Rory zostaje napadnięta przez swego chorego na schizofrenię brata, wyleczyć ranę pomaga jej przystojny i bogaty Ian u którego zamieszkuje. Pociągają się wzajemnie jednak Ian po pewnych zdarzeniach z przeszłości nie chce się angażować w związki z kobietami, traktuje Rore jak przyjaciółkę, pomaga jej i dla jej chorego brata. Nie chce przyznać przed samym sobą że ta dziewczyna jest dla niego kimś więcej jak tylko przyjaciółką.
Kilka razy płakałam czytając tę książkę :) wiec polecam....