Niespodzianka na 6 liter

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
literatura piękna
Kominek

Ta książka jest jak życie – pełna niespodzianek! Trzydziestoparoletnia Magda wydaje się zadowolona ze swojego życia. Ma dobrą pracę, mieszkanie, samochód. Towarzyszy jej Luiza, suczka, na którą kobieta - po rozwodzie z mężem artystą - częściowo przelewa nagromadzone w sobie uczucia. Jednak Magda tęskni za prawdziwą miłością, a pragnienie to nasila się podczas częstych spotkań z przyjaciółką...

Ta książka jest jak życie – pełna niespodzianek!

Trzydziestoparoletnia Magda wydaje się zadowolona ze swojego życia. Ma dobrą pracę, mieszkanie, samochód. Towarzyszy jej Luiza, suczka, na którą kobieta - po rozwodzie z mężem artystą - częściowo przelewa nagromadzone w sobie uczucia. Jednak Magda tęskni za prawdziwą miłością, a pragnienie to nasila się podczas częstych spotkań z przyjaciółką Ewą i jej rodziną.

Pewnego wieczoru, kiedy Magdę dopada chętka na kromkę chleba ze smalcem, wybiera się do sklepu. W drodze powrotnej do domu dzieli się pieczywem z nieznajomym mężczyzną i w ten niecodzienny sposób rozpoczyna się znajomość, która ma szansę przerodzić się w coś ważnego. Ben szybko okazuje się wspaniałym facetem.

Życie lubi się jednak komplikować. Andrzej, były chłopak Magdy, a obecnie jej żonaty szef, oznajmia, że żałuje, iż przed laty ją stracił. Sprawę dodatkowo gmatwa fakt, że Magda przyjaźni się z Elą, jego żoną.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2015

źródło okładki: http://www.zysk.com.pl

gabriella | 2019-03-04
Przeczytana: 03 marca 2019

Magdzie do szczęścia brakuje tylko miłości.Pewnego wieczoru spotyka Bena.W krótkim czasie Ben okazuje się wspaniałym facetem,jednak jego częste wyjazdy nie służą jego relacja z Magdą.Życie Magdy komplikuje się gdy dowiaduje się jej szef Andrzej a jednocześnie maż przyjaciółki wciąż ja kocha.Magda coraz częściej spotyka się z Andrzejem.Jednak po pewnym czasie Andrzej oznajmia,że wraca do żony.Magda czuje się oszukana mimo,że nie doszło miedzy nimi do niczego.Czuje się samotna gdy Ben nie odzywa się do niej.Zrywa z Benem,niedługo potem dowiaduje się,że jest w ciąży.Spotyka się z Ewa i dowiaduje się,że to ona stoi za przypadkowym spotkaniem Bena.Tylko czy nie jest już za późno na ratowanie jej związku z Benem? Przyjemnie się czyta i akcja toczy się szybko i ciekawie.

Kachusek | 2017-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Niestety nie, nie i jeszcze raz nie! Dłużyzny opisowe do znudzenia, "psi" i zdrobnień w nadmiarze. Rozchwiana emocjonalnie główna bohaterka (irytująca na maxa), która to rozpoczyna związek z nowym facetem, w międzyczasie waha się nad pójściem do łóżka z własnym szefem i jeszcze w ten cały misz-masz otwiera drzwi byłemu mężowi. A jak zachodzi w ciążę, to raz by chciała żeby to było dziecko szefa, ale jak się okazuje Bena to już go kocha i jest zachwycona. No błagam..

MagdalenaW | 2017-06-19
Przeczytana: czerwiec 2017

Przeczytane w ciągu jednego wieczora i równie szybko zapomniane.

zaczytana | 2017-04-10
Przeczytana: 08 kwietnia 2017

Ta opowieść wciągał mnie tak, że ją przeczytałam w 1 dzień. Bohaterka szuka prawdziwej miłości jak każda z nas i tak samo życie szykuje jej niespodzianki.

Mystery | 2016-12-28
Na półkach: Przeczytane, Nic ciekawego
Przeczytana: 2015 rok

Nie niesie za sobą żadnego przesłania...

Niestety, nie polecam.

mclola20 | 2016-11-03
Na półkach: Przeczytane, E- book, 2016
Przeczytana: 31 października 2016

Świetna książka na kilka nudnych wieczorów, taka do kocyka i herbatki owocowej:)
Zastanawiam się tylko co było tytułową niespodzianką na 6 liter bo chyba mi umknęło:) Polecam każdemu niewymagającemu czytelnikowi, potrzebującemu wyciszenia i odskoczni.

cytrynka | 2016-11-02
Przeczytana: 25 listopada 2018

Lekka książka na długie wieczory 🙂

czytam_podrozuje | 2016-09-04
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 04 września 2016

Tak jak wynika z opisu, książka jest o życiu....singielki, która nie bardzo wie, co chce w swoim życiu. Czytając czasami sobie myślałam: o ja też tak miałam, ale czy tak bym się zachowywała jak nasza bohaterka Magda? Nie wiem.... Książkę czyta się jak lepszy romans, który na chwilę pozostaje w głowie, żeby szybko z niej ulecieć. Polecam w przerywnikach od książek w których za "dużo się przeżywa":)

aannaa | 2016-07-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 23 lipca 2016

Bardzo fajna książka. Wciągnęła mnie. Polecam. Bardzo szybko się ją czyta.

Grażyna St | 2016-07-17
Przeczytana: sierpień 2015

Całkiem przyjemna książka. Lekka, raczej nie smutna... Historia Magdy /rozwódki/, jej codzienne perypetie, "psię" Luiza /bokser/, praca, przyjaźń z Ewą i Elżbietą, tajemniczy nowy znajomy /Ben/, były mąż Jerzy,szef Andrzej /dawny chłopak/... Według mnie sympatyczna lektura, choć nie wiem, co tak naprawdę miało być niespodzianką na sześć liter. Nieraz warto przeczytać "coś" bez wyciągania filozoficznych wniosków. Raz przeczytać, uśmiechnąć się i zapomnieć...