Maks i Moryc

Wydawnictwo: Oficyna Naukowa

Opowieść łobuzerska w siedmiu psotach oraz inne rozkoszne wierszyki dla dzieci i dorosłych z obrazkami autora.

Basia_Pelc | 2013-10-20

Och, jaka to para urwisów, okropniaki przebrzydłe!!! Mam wydanie z 1985 z Wydawnictwa Poznańskiego. Od małego pamiętam jak ciągle na nowo przeglądałam tą książeczkę. Ilustracje tutaj są te same - niebywałe, zatapiające się w pamięć. Przerażające, śmieszne, groteskowe...

Ania Kostorz | 2014-04-16
Przeczytana: 2012 rok

Książka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Bardzo pomocna przy tzw. trudnych dzieciach, które nie wiedzą, co chcą w życiu robić, nie chcą się uczyć, a nawet nie chcą czytać. W ten sposób, chłopiec, którego uczyłam (chłopiec z ADHD stwierdzonym przez psychologa), zaczął się interesować jakąkolwiek formą wiedzy i dobrze nam się współpracowało.

książek: 2009
gorofil | 2016-07-07