Ta Noc. Przysięga

Cykl: Ta Noc (tom 6)
erotyka
karollllllla

Tom 5 nowego cyklu autorki największego światowego bestsellera literatury erotycznej ostatnich dwóch lat Ten Mężczyzna. Livy i Miller dokonali swoich wyborów. Teraz muszą wydostać się z niebezpiecznej gry, by walczyć o życie bez sekretów i namiętność bez granic… Livy nigdy jeszcze nie zaznała tak obezwładniającego pożądania. Fascynujący, tajemniczy Miller Hart oczarował ją, zahipnotyzował...

Livy nigdy jeszcze nie zaznała tak obezwładniającego pożądania. Fascynujący, tajemniczy Miller Hart oczarował ją, zahipnotyzował i uwiódł w najbardziej ekstatyczny sposób. Zna jej najskrytsze myśli i wciąga ją coraz głębiej w swój ciemny świat.

Przysięga, że ją kocha. Że zrobi wszystko, by ją chronić. Czy dotrzyma swojej przysięgi, gdy upomni się o niego przeszłość?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Ranech | 2015-03-30
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Posiadam, 2015
Przeczytana: 30 marca 2015

Zabrałam się za "Finał" zaraz po przeczytaniu poprzedniej części, z myślą "skończ już tę serię i przejdź do ciekawszych pozycji, miej to już z głowy". Martwiłam się, czy będzie mi się wlekła jak 2 poprzednie i czy będę co chwilę porzucać ją wkurzona.
Moje nastawienie było średnie, odhaczyć - zapomnieć. I tu dość miła niespodzianka, czytało się ją szybko i nawet trochę przyjemnie. W ostatnim tomie mamy (na szczęście) mniej "wielbienia" a więcej AKCJI! Nareszcie! Autorka wybrnęła z tematu, nawet udało jej się to ogarnąć w całość, troszkę naciąganą, ale zawsze całość.
Czy polecam tę serię? Mam mieszane uczucia, ale chyba nie, jak ktoś nie przeczyta, to wiele nie straci. "Ten mężczyzna" był o wiele lepszy, mimo, że także lekko irytujący.
PS. Epilog. Jedyna część książki, która mnie szczerze rozbawiła, szkoda, że cała seria nie miała takiego charakteru.

Seria "Ta noc":
5. Ta Noc. Przysięga
6. Ta Noc....

wiooletka13 | 2015-03-31
Przeczytana: 31 marca 2015

Jestem zauroczona Millerem Hartem i jego: determinacją, siłą walki, miłością, zawziętością i jego pedantycznym oraz władczym zachowaniem.Uwielbiam to jak troszczył się o swoją własność. Uwielbiam babcie Olivii ona wymiata !
Uwielbiam całą tą serię i moim zdaniem jest dużo lepsza od „Tego mężczyzny”. Były momenty w których wstrzymywałam oddech, miałam ochotę krzyczeć na nich, ale także towarzyszył mi uśmiech oraz łzy. Pewnie dużo osób porównuję tą serię do poprzedniej i na pewno możemy znaleźć jakieś podobne sceny, złośliwi mogą powiedzieć, że nawet jest to kopia. Ale ja się z tym nie zgadzam. Ta książka w znacznym stopniu różni się od niej.Ostatnia część niesamowita do końca trzyma w napięciu a ostatnie rozdziały...arcydzieło.

Kończąc całą serię trzeba podsumować. Bardzo mi się podobała i z przyjemnością za jakiś czas do niej powrócę. A Epilog cudowny. Polecam.

lulamae | 2015-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2015

Już nawet nie wiem co powiedzieć - ciągle to samo, jakby się płyta zacięła.
Finał książki nie zmienił mojego zdania o całej serii 'Ta noc' - jak było tak jest - słabo, nudno i bardzo wtórnie.

Po całej serii to ja się zastanawiam czy to tylko Miller cierpiał na jakieś natręctwa i miał obsesje na pewnych punktach - bo wydaje mi się, że autorka serii także wpadła w jakiś trans pisania ciągle o tym samym i używania w kółko tych samych fraz i zwrotów.
Gdybym wiedziała jak bardzo umęczę się podczas czytania tej serii to zastanowiłabym się kilka razy więcej czy w ogóle warto tracić na nią czas (tak, tak wiem nikt mnie nie zmuszał i mogłam przerwać w każdym momencie - niestety jestem tym beznadziejnym przypadkiem, który wierzy w poprawię i liczy, że warto się przemęczyć aby trafić na jakąś 'bombę' - niestety nie w tym przypadku).

W tej książce było wszystko i nic - obsesje, miłość, nienawiść, mafia rosyjska, trójkąt, prostytucja, zemsta i inne cuda - więc jakim sposobem to było tak...

kryminalnakuchnia | 2015-10-21
Na półkach: Przeczytane, Serie

Całą serię dość dobrze i szybko się czyta.Niestety jak w poprzedniej serii autorki 2 ostatnie tomy mogłyby nie istnieć.
Historia kobiety i mężczyzny.Każde z nich ma tajemnicę- tak wiem to już było, ale ta historia jest naprawdę wciągająca.
Według mnie ostatnie 2 tomy były już lekko naciągane.

Miss_Bovary | 2015-04-10
Przeczytana: 08 kwietnia 2015

„Było mi to pisane. Ta jedna noc zamieniła się w całe życie.”

To 6 i zarazem ostatnia część historii Millera i Livy.
Ten tom, jak na finał przystało, dostarcza odpowiedzi na wszystkie pytania, które piętrzyły się w poprzednich częściach. Nie będę tego opisywać, bo nie o to chodzi, powiem jedynie, że autorka całkiem zgrabnie wszystko rozwikłała i poprowadziła ku szczęśliwemu zakończeniu, bo że będzie happy end nie miałam żadnych wątpliwości.

Polubiłam bardzo bohaterów – Millera z jego przesadną, chorobliwą pedantycznością (w końcu po 6 tomach można się przyzwyczaić, prawda? ;)), Livy – czasem nieco zagubioną, ale jednak odważną młodą kobietę, no i oczywiście jej przecudowną babcię :).

Ten tom był zdecydowanie najbardziej sensacyjny – Miller musi za wszelką cenę ochronić Livy przed własną przeszłością, na horyzoncie pojawia się jej matka, która próbuje wyjaśnić swoje odejście i na nowo zbliżyć się do córki, do tego tajemniczy Charlie, który, jak się okazuje stanowi śmiertelne...

Pinina_Paulina | 2015-03-26

Nooo i to mi się podoba :)
Nareszcie wszystkie tajemnice tej mega zagmatwanej historii zostały wyjaśnione.
Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich części.
Polecam.

gojda87 | 2015-03-29
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 28 marca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Ta noc" jest niestety słabsza od "Tego meżczyzny"... Mimo wszystko zachęcam do przeczytania!

Książka miała kilka dużych plusów, oto mój ranking z przymrużeniem oka:
1. Miller Hart nie był zwykłym biznesmenem - z powodu jego profesji opadła mi szczęka, niejedna czytelniczka sprawdziłaby czy jest tym wyjątkowym ;),
2. Livy - nie stała się nowobogacką laseczką, pozostała wierna conversom,
2. Babcia Taylor - szkoda, że moja babcia nie ma takiego poczucia humoru i uwielbienia do "bułeczek",
3. Cała rodzina związana z prostytucją - w PL należeliby do patologii, a w UK prawie jak celebryci ;) Matka dziwka, ojciec alfons, wujek alfons matki, chłopak najlepszy męski bawidamek w mieście, a i sama bohaterka posmakowała sporo po matce...
4. Szcześliwe zakończenie - przy trudach codzienności lubię "różowy happy end",
5. Harry Hart - maniak "skarpetek", urok osobisty na wysokim poziomie. Poproszę o takiego synka :)

Finał nie zawiódł mnie, wszystko skończyło się dobrze, niektórych rozwiązań...

SickSense | 2018-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2018

Liczyłam, że ostatnia część pozostawi trochę lepsze wrażenie po całym cyklu. Ogólnie absurd goni absurd. Na każdej stronie rażą bezsensowne, puste dialogi. Zakończenie typowe, niczym nie mogło mnie zaskoczyć. Pierwsza część zapowiadała całkiem ciekawy cykl. Ostatni tom przeczytałam do końca z wielkim trudem. Szkoda, że autorce zabrakło wyobraźni i zdecydowała się na stworzenie kolejnej, tandetnej serii.

Magdusia00091 | 2015-05-11
Na półkach: Przeczytane, Pdf
Przeczytana: 11 maja 2015

Ostatnia część historii Millera i Livy za mną. Ta seria miała lepsze i niestety też gorsze chwile, ale ta część jest zdecydowanie najlepsza!
Dzięki niej całą serię odbiera się o wiele lepiej :)
Ostatni rozdział z punktu widzenia Millera na wielki plus.
Polecam :)

Przeczytana: 31 marca 2015

Ostatnia część chyba najlepsza ze wszystkich. Jest tu wszystko co powinna posiadać ksiązka, którą z przyjemnością przeczytam. Akcja, tajemnice, seks, miłość, zbrodnia, ciekawe postacie. Jednak pomimo faktu, że ma to wszystko nadal czuję niedosyt a dlaczego? Autorka podniosła wysoko poprzeczkę w Tym mężczyźnie i miałam nadzieję, że ta seria będzie równie dobra albo nawet lepsza, niestety nie. Tą ostatnią częścią uratowała trochę tę serię. Millera uwielbiam od samego początku, te jego zaburzenia, przeszłość, zbrodnia w niczym mi nie przeszkodzą, gdyż z każdą kolejną częścią jest bardziej kochany. Przykre jest, iż myślał, że na szczęście nie zasługuje. Jak to bywa w takich książkach spotkał swoją kobietę i przez te wszystkie części walczył o nią lub o jej szczęście. Co z tego wszystkiego wynikło? To już musicie sami przeczytać i stwierdzić. Zachęcam jednak do przeczytania epilogu i historii ze skarpetkami :D