Kobiety górą! Jak przetrwać w labiryncie biznesu

Wydawnictwo: Onepress
7 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Człowiek odkrywa siebie, kiedy zmierzy się z przeszkodami Antoine de Saint Exupéry Kręta droga przez labirynt Kobiety dotarły na sam szczyt. Stoją u sterów potężnych państw, pełnią kierownicze funkcje w wielkich firmach. Ich praca jest doceniana, mają wysokie kompetencje, są błyskotliwe, wykształcone i przebojowe. Przy tym zwykle nie mają problemów ze swoim ego, dlatego mogą skupić się na pracy, zamiast na zaspokajaniu niezdrowych ambicji. A jednak tysiące lat kultury patriarchalnej o

Danuta Duszeńczuk | 2015-05-01
Przeczytana: 01 maja 2015

Bardzo dobre, szczegółowe i rzetelne opracowanie. W książce jest ponad 1000 przypisów! Tak obszernego zestawienia źródeł dawno nie widziałam. Obowiązkowa lektura dla każdej kobiety, która ma wysokie aspiracje zawodowe.

Ciąg dalszy recenzji: http://kobiecefinanse.pl/kobieta-w-biznesie-polecane-ksiazki-cz-1/

Sol | 2012-02-16

Skąd się wzięło pojęcie " szklany sufit"?

W 1986 roku dziennik Wall Street Journal opublikował artykuł Hymowitza i Schellhardta, gdzie po raz pierwszy użyto metafory: szklany sufit;
+ rysunek towarzyszący artykułowi;
(..)
Polecam: trochę historii i poradnik co robimy źle i jak się nie dać;

Liwia | 2016-06-20
Lola | 2016-11-25