Hiszpania

Seria: Przewodnik Ilustrowany
Wydawnictwo: Pascal
Hiszpania, przewodnik, Pascal
Suerte

¡Viva España! W Hiszpanii ten okrzyk, a zarazem refren piosenki, ciśnie się na usta z podziwu nad zachowanymi zabytkami kultury Rzymu i islamu, talentem organizowania festiwali i widowiskowych ceremonii religijnych, nad Goyą i Picassem, nad flamenco. Przewodnik Hiszpania jest tak barwny jak wakacje. Proponuje, podpowiada, radzi, wyciąga z opresji i nie pozwala się nudzić. Jest lekki, wygodny...

Przewodnik Hiszpania jest tak barwny jak wakacje. Proponuje, podpowiada, radzi, wyciąga z opresji i nie pozwala się nudzić. Jest lekki, wygodny i elegancki. Znajdziesz w nim czytelne informacje, ciekawostki, mapy i mnóstwo zdjęć. Te wakacje zapamiętasz na długo!

źródło opisu: www.pascal.pl

źródło okładki: www.pascal.pl