Wyzwanie czytelnicze LC

Jak zorganizować idealne wesele. Poradnik panny młodej

Wydawnictwo: OSM CONSULT

Spraw, aby Twoje wesele było niezapomniane. Poradnik Jak zorganizować idealne wesele to 200 stron konkretnej wiedzy, dziesiątki porad, wskazówki krok po kroku, wygodne plannery i mnóstwo inspirujących pomysłów. To jedyna książka, jaką musisz przeczytać, zanim powiesz „tak”,

źródło opisu: http://jakzorganizowacwesele.com

źródło okładki: http://jakzorganizowacwesele.com

popiszsieplay | 2019-01-11
Przeczytana: 30 grudnia 2018

"Przygotowania do ślubu są jak Gra o tron w wersji light: porażka nie kończy się śmiercią, ale i tak z całą pewnością warto zwyciężyć. Nie traktuj jednak zmiany zdania jako przegranej. Jedyna prawdziwa klęska to akceptowanie zmian i pomysłów wbrew sobie."

Ostatnia, 80. książka przeczytana w 2018 roku w ramach akcji 52 Book Challenge.
Wśród wielu książek tego typu o tematyce około-ślubno-weselnej dostępnych na rynku, ta jest warta uwagi. Nie ma zbędnego słodzenia, zachwytów i nic niewnoszącego bełkotu. Jest wiele (naprawdę!) przydatnych wskazówek i podpowiedzi, na co zwrócić uwagę planując ten ważny dzień. O czym nie można zapomnieć, a czym nawet nie warto sobie zaprzątać głowy. Trochę odniesień do przeszłości i ówczesnego sposobu planowania wesela z podziałem na rodziny pana i pani młodej. Ogólne porady co do wyglądu, dekoracji i logistyki. Autorka dokładnie wyjaśnia, jakie dokumenty, kiedy i gdzie należy złożyć w zależności od rodzaju uroczystości, jej charakteru i miejsca...

Dominik | 2015-04-01

Przyznam ze ten poradnik spadl mi z nieba, bo nic dobrego po polsku na temat organizacji slubu i wesela nie bylo. ksiazka jest piekna, co jednak widac najlepiej w wersji pdf ale tez dobrze sie ja czyta. prosty, konkretny, miejscami zabawny jezyk - idealna lektura nawet dla kogos, kto - jak ja - zajmuje sie tematem raczej z koniecznosci niz z pasji:) w kazdym razie: z czystym sercem polecam!

Kiniek | 2018-12-30
Przeczytana: 27 listopada 2018

Bardzo przydatna pozycja dla osób planujących wesele. Książka napisana bardzo konkretnie, czyta się ją jak dobrą lekturę, a przy okazji poszerza się swoją wiedzę związaną z organizacją ślubu/wesela.
Na końcu książki dużo miejsca na zanotowanie najważniejszych kwestii. Duży plus za dużo wstawek popkulturowych (You know nothing, Jon Snow) ;)

Darynka8 | 2015-06-02
Na półkach: Przeczytane, Ebook
Przeczytana: 31 maja 2015

Świetny poradnik dla osób, które planują ślub. Zostały opisane rzeczy do załatwienia przed weselem, o których byś nawet nie pomyślała. Przyjemnie czytało mi się, a przede wszystkim szybko. Poradnik dużo pomógł mi w doborze sali. Polecam !

Śnieżynka | 2015-12-04
Przeczytana: 26 października 2015

Pomimo faktu, iż do ślubu się na razie nie szykuję, z ciekawością sięgnęłam po ten tytuł.

Już od pierwszych stron książki zauważyłam ton, w jakim autorka dzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest żartobliwy i często w poważne rozważania wplecione są porównania, które wywołują śmiech na twarzy czytelnika, a z moją skłonnością do śmiechu aż do łez, bez chusteczek się nie obyło 😉

Pomimo tego humoru, jest to autentyczny poradnik, a autorka zadbała, by wyposażyć go w takie informacje, o których na co dzień się nie wie, lub po prostu nie myśli. Do tego stopnia, że znajdziemy tam nawet listę konkretnych pytań do właściciela sali weselnej czy fotografa. Przy oczywistym stresie, jaki przechodzi każda Panna Młoda, jest to naprawdę przydatne i zaoszczędzi popełnienia wielu błędów oraz niedopatrzeń. I tak: dowiemy się jak usadzić gości przy stole z przykładowym wzorem ich rozmieszczenia. Albo wzory zaproszeń ślubnych, jeśli nie mamy własnego pomysłu. Kompletnie oczarowały mnie...

MAXSHOT-PL | 2017-04-04

Polecam!