przygodowa
JustinneAnna

Akcja "Afrykańskiego świtu" rozpoczyna się w południowej części Afryki w lipcu 1957 roku. Nasz bohater – Siergiej Iwanowicz Bułanow – to uciekinier ze Związku Radzieckiego, który zarabia na życie jako przewodnik i ochroniarz karawan, wypraw badawczych i wszelkiej maści podejrzanych grup. Zrządzenie losu rzuci nas w wir niezwykłych wydarzeń, a nasze życie będzie zagrożone od pierwszego do ostatniego paragrafu. Do tego dochodzi skarb, tajemniczy kult i jego krwawa mistyka.

źródło opisu: http://masz-wybor.com.pl/ksiegarnia/

źródło okładki: http://masz-wybor.com.pl/ksiegarnia/

Zonk | 2018-02-16
Przeczytana: 14 lutego 2018

Jednym słowem niezła. Bez losowości, która moim zdaniem była negatywną cechą wielu innych gier tego autora. Dużo możliwych alternatywnych zakończeń, co sprawia, że grę chętnie się przechodzi nawet kilka razy. Gdyby nie literówki, ocena mogłaby być nawet lepsza.

stilla_sanguinis | 2018-07-20
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 19 lipca 2018

Ok, jest jakieś tam wprowadzenie akcja toczy się w Afryce, lata 50-te XX wieku, dzikie nieodkryte miejsca? Czy tylko mi tu data nie odpowiada do tej "dzikości"? Następnie wprowadzani jesteśmy w krótki opis bohatera, że to jakiś Sergiej, uciekinier z ZSRR, a teraz aktualnie przewodnik. Ten początek zwiastuje nie najgorszą opowieść, jednak później jest tylko gorzej. Autor mógłby jakoś bardziej połączyć ten wstęp z całą resztą. Po co mi takie wydziwiane funkcje bohatera, skoro potem na nic się zdadzą, na dobrą sprawę mógłby to być zwykły Jan Kowalski, który dorabia sobie w wakacje i nie zmieniłoby to nic zupełnie. Hmmm... a może lepiej jakby dano tu jakiegoś dziadka, który wraz z rozwojem akcji zaskoczyłby nas swoim sprytem? Żeby nie było to w opowiadaniu są momenty które potrafią nas zaskoczyć ale pomimo wszystko akcja toczy się za szybko i nie byłam w stanie wczuć się w historie..
Historia była mdła...opis, opis bach, bach nagle biegnie na nas nosorożec?! Wybierasz opcję, krótki...

Hrabia Piotr Zawodniak | 2018-08-13
Kejti | 2017-08-28