Historia bez cenzury t.2

Seria: Księgi Tajemnic
Wydawnictwo: Amber
historyczna

Na naszych oczach rozgrywa się spisek na wielką skalę spisek przeciwko historii, spisek przeciwko samej rzeczywistości. Hartwig Hausdorf, światowej sławy niemiecki badacz tajemniczych zjawisk porównywany z Dänikenem, autor książek tłumaczonych na 14 języków, m.in. XX wiek stulecie zagadek i fenomenów, Biała piramida, Powrót smoków, w drugiej księdze Historii bez cenzury ujawnia kolejne przykłady manipulowania faktami, przeinaczania przebiegu i sensu wydarzeń.Ta książka odsłania niewiarygodne scenariusze prawdziwych spisków, historię odmienną od tej, jaką przekazują nam historycy.

Katherina87 | 2015-03-08
Na półkach: Przeczytane, Historia

Manipulowanie historią: od starożytnej łodzi podwodnej po atak na World Trade Center.

Na naszych oczach rozgrywa się spisek na wielką skalę- spisek przeciwko historii, spisek przeciwko samej rzeczywistości.

TocataRea | 2012-09-09
Elf144 | 2012-08-05