Skrzydła nad Transylwanią

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychologii i Kultury Eneteia

Surrealistyczna powieść obrazująca życie naszych kobieco-męskich dusz. Przerzuca mosty do różnych wyobraźni, rzeczywistości, miejsc, kultur i ludzkich osobowości. Ożywa w niej przedwojenne Podlasie, Białystok, Rumunia. Budzą się korytarze czasu w Oradei i wspomnienia rautów w hotelu Ritz. Nadia, Elena, Apollo Parnasius, Jalel, świat wielokolorowych motyli istnieją naprawdę, choć w zdarzeniach, które nigdy nie miały miejsca. Fenomenalne spotkania bohaterów na granicy światów każą nam tęsknić, marzyć, pragnąć i umierać do końca, i do końca kochać

pani_e | 2015-05-20
czuj | 2016-08-13