Kajakiem przez Syberię czyli dobre miejsce na działkę

Okładka książki Kajakiem przez Syberię czyli dobre miejsce na działkę Tomasz Kordyasz
Okładka książki Kajakiem przez Syberię czyli dobre miejsce na działkę
Tomasz Kordyasz Wydawnictwo: LTW literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
LTW
2014-01-01
2014-01-01
Syberia

Książka napisana prostym językiem i szybko się ją czyta.
Nie każdy podróżujący musi być wielkim pisarzem.
Sztuką jest przeczytać nawet najprostszą "bazę", a resztę sobie wyobrazić, użyć z pamięci opisów innych autorów.

Tutaj Pan Tomek pokazał, że nawet z namiotem za 40zł można podróżować i radzić sobie. NIe hotele i all-inclusive - a deszcz i spanie na deskach w zimowli. Szacun.

Książka napisana prostym językiem i szybko się ją czyta.
Nie każdy podróżujący musi być wielkim pisarzem.

Książka jest przykładem, że nie każdy kto przeżył Przygodę nadaje się na pisarza. Napisana miernym językiem na poziomie wypracowania w podstawówce. O ile rozumiem potrzebę spisania dla siebie historii wyprawy (no i może na potrzeby potencjalnych wnuków),to nie rozumiem chyba przede wszystkim Wydawnictwa, dlaczego nikt w przytomności umysłu nie powiedział Autorowi: - daj sobie spokój, idź lepiej popływaj kajakiem :)

Mam ambiwalentne odczucia. Wiele fragmentów nudnawych [głównie dwa pierwsze rozdziały] i kilka, do których udało mi się podejść z większą sympatią [fragmenty ostatniego]. Bardziej blogowo niż książkowo.

• Marynistyczne

Dodaj cytat z książki Kajakiem przez Syberię czyli dobre miejsce na działkę