Kobiety z wielkiego miasta

Seria: Galeria
Wydawnictwo: Muza
8372009481

Jeśli po siedmiu latach małżeństwa twój mąż znika z dnia na dzień, żeby szukać szmaragdów, a potem wysyła tylko kartkę z Tanzanii ze słowami: Przebacz mi. Jeżeli twój uroczy chłopak coraz wyraźniej nalega na ślub, a ty nie wiadomo czemu wciąż słyszysz w głowie irytujący głos: To nie to. Jeżeli jesteś kobietą, która chce coś osiągnąć, nie rezygnując z kobiecych słabostek, miłości do drogich sandałków, eleganckich torebek, luksusowych kosmetyków, z marzeń o małżeństwie, dzieciach, domku na przedmieściu... Twoją jedyną szansą jest wielkie miasto.

lirael | 2016-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2016