Rude szczęście

Cykl: Promienie słońca (tom 2)
Wydawnictwo: Lucky
Dorota_1988

Następna wspaniała powieść Iwony Łukasik. Czy dobre serce, szczerość i talent wystarczą, aby utrzymać się w pełnym intryg i namiętności świecie rekinów biznesu? Jaką cenę płaci się w takim świecie za naiwność i pozostanie sobą? Weronika, główna bohaterka powieści, przekona się o tym zaraz po przekroczeniu progu wydawnictwa „Semantio”. I na pewno nie ułatwi jej niczego fakt, że… jest...

Następna wspaniała powieść Iwony Łukasik.

Jaką cenę płaci się w takim świecie za naiwność i pozostanie sobą?

Weronika, główna bohaterka powieści, przekona się o tym zaraz po przekroczeniu progu wydawnictwa „Semantio”. I na pewno nie ułatwi jej niczego fakt, że… jest zakochana w przejmującym firmę Gerardzie. Czy szczęśliwie? I czy czytelniczki powieści podjęłyby taką samą decyzję jak ona?

Błyskotliwa powieść, napisana z humorem i dystansem do rzeczywistości.

Kontynuacja „Promieni słońca”.

źródło opisu: http://www.wydawnictwolucky.pl/rude-szczescie

źródło okładki: http://www.wydawnictwolucky.pl/rude-szczescie

Biblioteczka Rudej | 2016-05-02
Przeczytana: 02 maja 2016

Polubiłam Weronike z jej rudymi włosami i milionem kompleksów.To świetna, błyskotliwa i inteligentna dziewczyna,która niestety w czasach gdzie liczy się wygląd lalki Barbi nie ma siły przebicia....A szkoda,bo przecież nie ocenia się książki po okładce

Weronika to młoda, mądra i inteligentna dziewczyna pracująca w wydawnictwie Semantio poznaje tam właściciela firmy Gerarda w, którym zakochuje się Weronika.
Polubiłam ją i Romę dwie postacie wspaniałe, zabawne ubawiłam się przy tej książce i roześmiałam.
Mądra, ciepła i przyjemna literatura na zrelaksowanie miło się mi czytało:))

asia_33 | 2015-05-04
Przeczytana: 04 maja 2015

Dalszy ciąg przygód rudowłosej Weroniki,znanej nam z "Promieni słońca". Książka równie wciągająca jak pierwsza część,mam nadzieję że autorka napisze kolejną część.Polecam!

Wildstyle | 2015-03-29
Przeczytana: 29 marca 2015

Autorka ma talent do zagmatwanych i urwanych zakończeń. Ale w tym sposobie jest metoda; czekam na tom 3! Mam tyle pomysłów co się może tam dziac XD
Zaczynam miec podejrzenia do znaczenia Efrona. Zakończenie strasznie mnie ruszyło. Może cała historia nie była porywająca, ale dobrze i przyjemnie się czytało.
Czekam na ciąg dalszy!

izula262 | 2015-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2015

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Uwielbiam Romę :) Już nie mogę się doczekać kolejnej części mam nadzieje, że taka powstanie bo to jest ten typ książki po której po skończeniu jednej części natychmiast chce się natychmiast zabrać za następną.

Iwona | 2015-05-06

Pierwsza część przygód Weroniki zaparła mi dech. Mówiąc, że ja przeczytałam od deski do deski, to półprawda, bo po prostu pożarłam ją w kilka godzin. Czas oczekiwania na kolejne spotkanie z bohaterką dłużył się i dłużył, a zniecierpliwienie rosło z każdym dniem. Ale warto było. Pierwsza odsłona pozwoliła mieć duże nadzieje, i druga część nie zawiodła.

Weronika to super sympatyczna postać, trochę niepozbierana ale w taki rozbrajający sposób, że staje się z marszu kimś podobnym do czytelnika, o kim można śmiało powiedzieć: Tak, to ja!

Duża porcja dobrego humoru, którym okraszone zostają wpadki i niepowodzenia Weroniki, podsuwa myśl, że w codziennym życiu może tego brakuje nam najbardziej; wcale nie, życiowych przygód z rodem nierealnych romansów i pochłanianych seriali, ale właśnie dystans i takie lekkie przymrużenie oka na własne niedociągnięcia i wady?!

Losy bohaterów splatają się wokół głównego wątku Weroniki i Geralda, co nie pozwala się nudzić, nie mniej jednak na nich...

olah211 | 2015-04-23
Przeczytana: kwiecień 2015

Bardzo wciągająca książka, wprost nie mogę się doczekać następnej części, bo patrząc na zakończenie można się jej spodziewać. Aż się prosi, żeby Weronika pokazała "pazur". Poczekamy zobaczymy.

ElizaMaria | 2015-10-29
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 29 października 2015

Identyczny komentarz jak przy tomie I.

mmbc | 2018-06-05
Eugenia | 2017-11-28