Produkty strukturyzowane - inwestycje nowych czasów

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Produkty strukturyzowane i ich możliwości Budowa i mechanizm działania Nowy rynek produktów hybrydowych w Polsce Struktura zysku Produkty strukturyzowane obecne są w Polsce dopiero od kilku lat. Stanowią nowoczesne rozwiązanie finansowe, którego wyjątkowość polega na łączeniu gwarancji zwrotu zainwestowanego kapitału z możliwym wysokim zyskiem w przyszłości. Czy nie tego właśnie oczekiwałeś od inwestycjia Czy nie uspokaja Cię świadomość, że bez względu na hossę czy bessę Twój kapitał będzie zaws

Duncan | 2013-05-30

Książka w BARDZO prosty sposób wyjaśnia w jaki sposób działają wszelkie produkty strukturyzowane. Każdy teoretyczny wywód jest poparty jasnym przykładem. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak działają opcje to jest to niezła książka.

Kupiłem ją za 15zł i tyle jest warta, żądanie w sklepie 35zł za pozycję o objętości ulotki to zdzierstwo.

Sherlock | 2015-02-19
Ewa G | 2011-09-05