Miejsca I Mity

Wydawnictwo: Nowy Świat
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Autor z pewną satysfakcją musi stwierdzić, że sporo już przeżył i niemało zobaczył. Jak to jednak zwykle bywa i ta satysfakcja nie jest jednoznaczna i wolna od wątpliwości. (...) Autor ma nadzieję, że podczas lektury czytelnik odnajdzie drogę do nowych miejsc, ale i do samego siebie.

Stevens | 2015-08-15

Autor bardzo płynnie i z pewną lekkością wplata starożytne wątki w swoje wiersze, udowadnia, że dramaty antycznych bohaterów są niczym nasze prywatne problemy, a często są dużo bardziej dotkliwe. Zdecydowanie warto przeczytać, by przeżyć na nowo uczucia, które mogliśmy już zapomnieć.

Na półkach