Okładka książki Hańba domowa + 3CD

typ
papier
7,6 (5 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Hańba domowa... Na taką książkę się czekało. Na szczególną pochwałę zasługuje wnikliwy wiwisekcyjny szkic autora, otwierający tę podróż do piekieł... Trznadel, umysł rzetelny umie pisać. Rzecz o próbie zniewolenia literatury polskiej na przełomie lat 40-tych i 50-tych zyskuje właściwe proporcje moralne właśnie dzięki wspomnieniom Jacka Trznadla (rocznik 1930). Książkę czyta się z większym przej

Gdzie kupić?
Sklep