KONSTANTYN WIELKI

Wydawnictwo: WAM
historyczna

Autor przedstawia w sposób zwięzły biografię i dokonania Wielkiego cesarza starając się wyjaśnić, skąd biorą się kontrowersje wokół jego osoby i dlaczego chrześcijanie otaczają go tak wielkim poważaniem.

poznanianka | 2012-11-02
Przeczytana: styczeń 2011

"Konstantyn Wielki" to przygoda około sesyjna. Ale nie żałuję, w końcu wpadło mi do ręki coś, co ma sensowną objętość (70 stron) i zawiera tylko najważniejsze informacje.
Gdyby ktoś chciał uporządkować wiedzę na temat tego właśnie cesarza, polecam. nie znajdzie w niej dziwnych i czasem niezrozumiałych teorii wyprowadzanych nie wiadomo skąd.

azi1986 | 2013-09-08
Przeczytana: 2011 rok