Lodołamacz Fedor

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
6 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Jerzy Fedorowicz
Eliza

Kim naprawdę jest Jerzy Fedorowicz? Politykiem i posłem na Sejm RP. Sympatycznym aktorem, znanym z kina, teatru i telewizji. Społecznikiem, pracującym z niepełnosprawnymi i trudną młodzieżą. Świetnym organizatorem. Wytrawnym tenisistą. Zagorzałym kibicem. Kochającym mężem, dziadkiem i ojcem. Jednak przede wszystkim Fedor jest człowiekiem z krwi i kości. Targanym namiętnościami, nękanym...

Kim naprawdę jest Jerzy Fedorowicz?

Jednak przede wszystkim Fedor jest człowiekiem z krwi i kości. Targanym namiętnościami, nękanym porażkami i słabościami. Człowiekiem, który liczne talenty i sukcesy równoważy przywarami i potknięciami. Ale nie wstydzi się o tym wszystkim mówić – szczerze, nie przebierając w słowach, prosto w oczy.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/ksiazki,1,46,907,lodolamacz-fedor.html

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/ksiazki,1,46,907,lodolamacz-fedor.html

Bałucki | 2018-04-12

Pan Jurek to jest taka pozytywna postać na naszej scenie polityczno-kulturalnej. Człowiek czynu.

Radosław Kozera | 2017-05-21
Przeczytana: 11 maja 2017

Ciekawa książka na dwa samotne wieczory. Jest sporo o pracy z trudną młodzieżą . "Fedor" nie robi z siebie omnibusa czy znawcy wszystkiego. Po przeczytaniu tego typu książki zawsze zastanawiam się ile od siebie dodała osoba której zadawano pytania by ubarwić swoją opowieść... Tutaj wydaje mi się ,że nic albo bardzo mało. Tak jak wcześniej wspomniałem, początek jest o ciekawej i owocującej pracy z Punkami i Skinheadami i o dziwo Fedor sprawił ,że przedstawiciele obu tych subkultur razem tworzyli sztukę na tyle zaawansowaną jaką mogli. Czasami trudno mi było wieżyc,że jednym krótki zdaniem podporządkował sobie te młodzieńcze dusze. Są tutaj też ciekawe opowieści z pracy z prawdziwymi legendami polskiej sceny teatralnej i zarazem filmowej. Jak i wielkimi reżyserami. O życiu prywatnym jest nie za wiele,jednak po 60 Pan Jurek zmagał się z samym sobą i problemami, które opisał. Jako przerywnik między pytaniami jest sporo zdjęć. Lekturę tą nabyłem w sklepie z multimediami za śmieszną cenę...

eremita55 | 2016-01-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016