Seks w małym mieście. W pogoni za szczęściem

Okładka książki Seks w małym mieście. W pogoni za szczęściem Elisabeth Frank
Okładka książki Seks w małym mieście. W pogoni za szczęściem
Elisabeth Frank Wydawnictwo: Astrum literatura obyczajowa, romans
Astrum
2014-12-22
2014-12-22
Opracowanie zbiorowe

Dzisiaj skończyłam czytać "Seks w małym mieście" Elisabeth Frank i to była moja pierwsza książka tej autorki.

Był seks, było małe miasto... To tak w skrócie co do tytułu książki.

Główną bohaterką książki jest Aleesha, która jest sławnym fotografem. Niestety podczas swojej pracy ma wypadek i trafia do szpitala. Tam okazuje się, że Aleesha straciła wzrok - co dla niej, jako pani fotograf jest niezbędnym narzędziem w pracy.

Siostra Aleeshy, Pearl postanawia się nią zająć. Pomimo odległość kilometrowej (Aleesha mieszka w Nowym Jorku, a Pearl w Toscanii) przylatuje do siostry, by zabrać ją do siebie i się nią zająć. Oczywiście Aleesha utrudnia jej zadanie, ale to nie zniechęca Pearl.

Ich sąsiad Caden, zajmuje się sprawą przemytnictwa dzieł sztuki. Postanawia sprawdzić czy sąsiadki są zamieszane w sprawę. Jednak bardzo szybko zdaje sobie sprawę, że uczucia wzięły górę nad rozsądkiem.

Robert przyjeżdża sprawdzić co słychać u Aleeshy. Od razu nie dogaduje się z jej siostrą Pearl. W tym czasie Pearl zrywa z Francesco, ale jak się później okazuje ta sprawa ma ciąg dalszy...

Małe miasto, seks, dwie pary, przemytnictwo dzieł sztuki,nieoczekiwane zwroty akcji i luźny język, tworzą zabawną, wciągającą, erotyczną lekturę na krótki czas, a przy tym niezwykle pouczającą.

Był seks, było małe miasto... To tak w skrócie co do tytułu książki.

• Ksiazki
  • Czekam cierpliwie:)
  • Nowe książki
  • Literatura "dorosła"

Dodaj cytat z książki Seks w małym mieście. W pogoni za szczęściem