Okładka książki W trosce o wychowanie w szkole

W trosce o wychowanie w szkole

Autor:
wydawnictwo
Impuls
typ
papier
7 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Wychowanie w polskich szkołach pozostawia wiele do życzenia. Nawet nauczyciele z wykształceniem wyższym nie radzą sobie z nim najlepiej. Jedną z przyczyn jest brak należytego przygotowania nauczycieli do wykonywania zawodu, a zwłaszcza niemożność wykazania się przez nich rzetelną wiedzą o wychowaniu. Nawet, gdy ją posiadają, nie są skłonni do jej weryfikowania. Towarzyszy temu zazwyczaj poczucie b

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Kalendarium literackie
  • Victor Hugo
    213. rocznica
    urodzin
    - Nicponiu! Skradłeś mojej żonie całusa! - Ja? Niech mnie pan zrewiduje!
  • Michel Houellebecq
    57. rocznica
    urodzin
    Życie bez czytania jest niebezpieczne, trzeba zadowolić się samym życiem, a to niesie ze sobą pewne ryzyko
  • José Mauro de Vasconcelos
    95. rocznica
    urodzin
    Wreszcie zrozumiałem, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie mo... pokaż więcej
  • Stefan Grabiński
    128. rocznica
    urodzin
    Wyrósł z głębin na wodach kwiat piękny jak smutek, cichy jak westchnienie. Biały był i twarde miał pąki, kręgiem po brzegach w zieleń liści dłoniastych ujęty.
  • Theodore Sturgeon
    97. rocznica
  • Elizabeth George
    66. rocznica
    urodzin
    Sęk w tym, że nie da się komuś odebrać drugiego człowieka, jeśli on sam tego nie chce.

Znajdź nas na Facebooku