Sekrety sprzedaży. Jak zwyciężać w każdej sytuacji handlowej

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Poufne materiały odtajnione! * Sekret nr 1. Efektywne kontakty handlowe * Sekret nr 2. Skuteczne pozyskiwanie zleceń * Sekret nr 3. Tajna broń handlowca doskonałego Możesz osiągnąć w życiu wszystko, jeśli tylko wcześniej zdecydujesz, czego naprawdę chcesz. Codziennie coś komuś sprzedajesz. Musisz udowodnić, że Twoja oferta jest najlepszą z możliwych, a Ty jesteś kimś wyjątkowym. Chcesz być osobą przekonującą i hipnotyzującąa Umiejętność skutecznego zjednywania sobie ludzi

DanielS | 2016-12-02
Przeczytana: 01 stycznia 2012