Bajki dla dorosłych

Wydawnictwo: MG
Bajki, dla dorosłych

Czy zdarzają się Wam chwile, że zamykacie oczy i dajecie się porwać marzeniom? Jeśli tak, to jest to książka właśnie dla Was. Bajki dla dorosłych czy brzmi to wystarczająco niepoważnie? A może właśnie najpoważniej na świecie. Każdemu należy się jego porcja baśni i nie tylko w dzieciństwie. Z wiekiem zmieniają się tylko królestwa, o których śnimy. Stary dwór, ukryty gdzieś niedaleko drogi. Dobry uczynek, za który los niespodziewanie nam odpłaci. Piękne przedmioty, które posiadają duszę. Skarb, który zawdzięczamy okrytej łamigłówce, jakiej nie powstydziłby się lord Archer. Minione tajemnice, na które trafiamy za sprawą cudownego przypadku. Całkiem współczesne baśnie z tysiąca i jednej nocy Grażyna Bąkiewicz swe opowieści nawleka niczym perły na sznurek. Mami nas i zachwyca. Inspiruje, by marzyć.

inkaa2000 | 2016-10-03
Przeczytana: 03 października 2016

Takie... inne. Przyjemne.

Fragile | 2012-06-11

pierwsze opowiadanie mnie zachęciło, ale kolejne - rozczarowanie

Andrzej | 2011-09-26
Przeczytana: 26 września 2011

POKUSILBYM SIE O STWIERDZENIE, ,,POLSKA PANI ARCHER".

marzuska | 2016-06-06
Przeczytana: 03 czerwca 2016